12 velicanstvenih na 402m

12 velicanstvenih na 402m

Član
Sto se tice poretka ovako nesto sam i ocekivo ... mada malo me porshe razocara milsio sam da i bolje idu :D a R8 ih uze ;)

Prva trojka je drama, mada se ferrari opet istice po mnogo cemu :D
 
Član
Ja nemogu vjerovati da GTR moze dobiti Italiu na 402 a i GT3 mi nesto "spor" cijeli poredak mi ne djeluje realno.GTR je brz auto ali bih se kladio da je ovo njegova reklama ali eto,sto je tu je.Kladim se da ce sad izaci neki video koji ce demantovati ovo :icon_biggrin:
 
Član
Djomla_35i je napisao(la):
Ono za lotusa....pa kad je onako mrsav kako ne ide brze....:icon_question::icon_question:
Ebga ovo bas nije klasicni mrsavi lotus ovaj se malo ugojio :icon_biggrin:.Ovaj je tezak poput 458ice ili Porsa a 150 ak ks slabiji.Klasika je recimo Exige koji sa samo 190ak ks ide 13 i nesto na 402 .
 
Konto sam da ce se GTR i Italia borit za prvo, a odma poslije njih GT3 RS, al et, razocaro je.

Kako god, ne pratim vise toliko te specifikaije, nema vise EVO-a u Brcko da kupim :D a po netu mi se mrsko ganjat i trazit, al ne vjerujem da se radi o ikakvim namjestaljakama, nije GTR-u prvi put da je pravocrtno brzi od nekog lakseg i jaceg auta, to auto je kompjuter, milion senzora i klinaca, jednostavno razbija bilo kakvu logiku, ide protiv zakona fizike :cool:
 
Član
Da R8 GT ima samo malo bolji mjenjač ;( kao što nema, 458 bi mu guzu gledao. Al što se 402 tiče zna se tko je car naklon za Godzilu. GTR.

Što se tiče porša GT3 RS vidi se koliko znate, odnosno ne znate o poršu, GT3 nije ništa drugo nego vozilo za staze, samim time top speed mu nije prijoritet. A na stazi ostavlja iza sebe ekipu jaču po 200hp, tek da se zna.

Ovdje je razočarenje LFA ostalo sve je očekivano.
 
Član
Pa je,Ferari 458,GT3,pa i SLS,Audi R8,imaju cak znatno bolji power/weight ratio od GTRa a to nisu neki fuserski auti sa losim mjenjacima i losom trakcijom ako je ovo istina auto je stvarno ebeni kompjuter :icon_biggrin: osim ako ipak nije istinit onaj podatak o 12,1 za GTR ali o tom po tom, za sad je pobjednik :icon_biggrin:.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Pa je,Ferari 458,GT3,pa i SLS,Audi R8,imaju cak znatno bolji power/weight ratio od GTRa a to nisu neki fuserski auti sa losim mjenjacima i losom trakcijom ako je ovo istina auto je stvarno ebeni kompjuter :icon_biggrin: osim ako ipak nije istinit onaj podatak o 12,1 za GTR ali o tom po tom, za sad je pobjednik :icon_biggrin:.

Ovo je GTR 2012. i ovo su mu standardna vremena na 402m.

I da vozilo je jebena revolucija to nitko nemože osporiti. Ručunala čuda čine.
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Ovo je GTR 2012. i ovo su mu standardna vremena na 402m.
A bice da ovaj novi skida sekundu.I ne cine samo racunala cudo mislim da i ima znatno povoljni odnos snaga tezina od starog .


BaXRS4 je napisao(la):
Što se tiče porša GT3 RS vidi se koliko znate, odnosno ne znate o poršu, GT3 nije ništa drugo nego vozilo za staze, samim time top speed mu nije prijoritet.
Top speed nije prioritet na qarter mile,ok auto je za stazu ali trebao bi imati i malo zesce ubrzanje na ovakvom raceu jer je prilicno jak i lagan.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Ovo je GTR 2012. i ovo su mu standardna vremena na 402m.
A bice da ovaj novi skida sekundu.I ne cine samo racunala cudo mislim da i ima znatno povoljni odnos snaga tezina od starog .

Dosta unapređen u odnosu na "starog" bolji mjenjač( zar je moguće), više snage, itd itd... odradđivao je 0-100 2.9, 3.0 i 3.1 sec. Standardno, lunch za lunchom... Nevjerojatno vozilo. Još kada shvatiš da košta skoro najmanje od sviju u utrci sve je završeno. R8 GT je trkaće auto, sa mjenjačom fuj fuj fuj. Nadam se da to uskoro poprave.

GTI FAN je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Ovo je GTR 2012. i ovo su mu standardna vremena na 402m.
A bice da ovaj novi skida sekundu.I ne cine samo racunala cudo mislim da i ima znatno povoljni odnos snaga tezina od starog .


BaXRS4 je napisao(la):
Što se tiče porša GT3 RS vidi se koliko znate, odnosno ne znate o poršu, GT3 nije ništa drugo nego vozilo za staze, samim time top speed mu nije prijoritet.
Top speed nije prioritet na qarter mile,ok auto je za stazu ali trebao bi imati i malo zesce ubrzanje na ovakvom raceu jer je prilicno jak i lagan.





Manual brate manual mjenjač.... piši čitavu sekundu u odnosu na 2, i 3. a 2sec u odnsou na GTR ;)
 
Član
čim sam vidio babu u sredini, znao sam heheheh još fl, 530hp, uff reko nemaa tko drugi, italija se dobro drzala za njim...
 
Početnik
Evora je pomalo razocarala , i izgubila Lotusovu "posebnost". Sa svojih 350 konja , ona tezi 1300KG :icon_rolleyes: sto i nisu bas neke perfomanse .
 
joj joj :D

gt-r pozitivno me iznenadio ;) audi takodje ;) a za ferarija mislio sam da ce pobijedit mislio sam da je merc besto bolji
 
Član
Zanimljiva utrka, doduse slazem se sa jednim komentarom ispod videa, mogao je tu biti jos neki Lamborhini, McLaren itd. Ovaj Nissan je neumoljiv, manje-vise sve utrke koje sam gledao on je na kraju izlazio kao pobjednik.
 
Top