11.10.2009 PIEMONTE ( PROMJENJENA LOKACIJA )

11.10.2009 PIEMONTE ( PROMJENJENA LOKACIJA )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

Super mi se gore vidimo u svakom slucaju Street Race Team xXx dolazi sa par auta.

Veliki pozdrav
 
Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

A zasto bi neko popljuv'o...nema razloga nikakvog...TZ nikad nije imala neki klub tako da bilo kakav napredak u tom pravcu je i vise nego dobro i za pohvalit :cool: svaka cast i samo naprijed...imat ce te i moju punu podrsku u bilo kojem smislu cim se dokopam nashih granica...nek je sa srecom ;)
 
Legend
RE: 11.10.2009 CILJUGE

zlatani je napisao(la):
znaci ovdje nema street race-a samo stayle i db drag?

Da opcija SR je upitna bila od pocetka, tacnije ja nisam bio za tu opciju, jer mislim da nismo jos tome dorasli, i posto je prvi put da to radimo, jednostavno nisam osjecao da bi mogli obezbjediti i osigurati sve sigurosne uslove za utrku. Tako da nece biti utrkivanja, stim da to vazi samo za ovaj event sada, i da po zavrsetku ovog dogadzaja odmah pocinjemo sa pripremama za sljedecu sezonu, da se obezbjede sve neophodne stvari. ;)

Bezbjednost i kvalitet na prvom mjestu ;)
 
Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

pa ja cekam kad ce se ovo objavit j*o li vas patak ... ocekujte me, sto se opreme tice, sad zasad imam samo amp, cekaju se pare od osiguranja pa da zbavim akku, woofere, kutiju da izradim ... uglavnom trebo bi sve stic do 11. ... ako nestignem docu makar da se zezamo ... al sticu ba :icon_twisted: ...
 
Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

bravo bravo....nek si daky otvorio temu :D

ja se vec 2 dana dvoumim dal da otvaram....


sad je sve 5;););)


abd vidimo se gore:cool::cool::cool::cool:
 
RE: 11.10.2009 CILJUGE

svaka cast,nek ste i vi klub osnovali i ako Bog da da bude jos puno SR-ova i od vase organizacije:cool::cool::cool:
 
RE: 11.10.2009 CILJUGE

JD. je napisao(la):
ko ce ocjenjivat styling ? :D

Stayling ce da ocjenjuju 3 sudije iz 3 razlicita kantona i ljudi koji su prosli puno toga i poznaju svaku sitnicu na auto (od motora, razglasa, boje pa do svake sitnice...)

Kao sto Bekir rece ima da gori, vec u pocetku najavljen je dolazak auta iz inozemstva i par klubova iz BiH

A sto se tice 402m. Ima opcija da se odrzi revijalno, uz minimalne uplate i na stari nacin iz 80tih (bez semafora, bez stopanja vremena)
 
Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

Ervix_focus je napisao(la):
Stayling ce da ocjenjuju 3 sudije iz 3 razlicita kantona i ljudi koji su prosli puno toga i poznaju svaku sitnicu na auto (od motora, razglasa, boje pa do svake sitnice...)
Kao sto Bekir rece ima da gori, vec u pocetku najavljen je dolazak auta iz inozemstva i par klubova iz BiH

A sto se tice 402m. Ima opcija da se odrzi revijalno, uz minimalne uplate i na stari nacin iz 80tih (bez semafora, bez stopanja vremena)

ja u svakom slucaju dolazim 10000% :D:cool: bio to styling ili revialni 402 :D
 

IGY

Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

hmm nisam bas 100% siguran da li cu doci
no gledacu da vas posjetim
i da puno srece u radu kluba samo naprijed :cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top