11.10.2009 PIEMONTE ( PROMJENJENA LOKACIJA )

11.10.2009 PIEMONTE ( PROMJENJENA LOKACIJA )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pike_gti je napisao(la):
sta bi s ovog... ljeva kisha napolju a ja tek sad usto'?

odrzava se, evo ja se sad vratio kuci,vjreovatno traje josh uvjek, noge me zabolile:icon_smile:, fino je bilo:cool: svaka cast ervix-u i piemonte-u:cool:;)
 
Legend
ev i ja sad dosao,bilo je super,jos uvijek osjecam miris gume u kosi,ma ludilo:cool:
onaj BMW tim tuzla najjaci ocam:lol:
 
Član
uhh jesu bmw-ovci danas bili dobri:icon_smile: , evo nesto mi titra oko srca adrenalin il je do red bull-a:icon_smile::cool: , upoznao kamaru ljudi, al nikom nisam ime upamtio:icon_sad:
 
Član
@ eddo ne dodje ti ? jesil slozio mjuzu? onaj s silver citroenom izbacio 145,2 cini mi se , ne znam poslije jel' bilo sta vishe...

ev' ljuboje s golfacem :), vise slika nemam , imam par klipova bmw koji je przio gume,to cu kasnije izbacit na net;):icon_exclaim:
 
Član
ma ovo je za nas j*o street race . udjes s kolima ko cojk , palis , vrtis ubijes boga parkiras pa po pivama ! hrana , pice sve tu jeftino drama ! bas drama okup

svaka cast momci !!!
 
Član
adams je napisao(la):
@ eddo ne dodje ti ? jesil slozio mjuzu? onaj s silver citroenom izbacio 145,2 cini mi se , ne znam poslije jel' bilo sta vishe...

ev' ljuboje s golfacem :), vise slika nemam , imam par klipova bmw koji je przio gume,to cu kasnije izbacit na net;):icon_exclaim:



a drug ljuboja je naranio svog konja pred izlozbu svaka mu cast za ovako nesta

ljudi ajde ako im ajos neki slikica okacite ih malo da pogledamo mi koji danas smo bili spreceni da dodjemo u uvelicamo tu manifestaciju hvala unapred ako neko zakaci slike
 
Legend
Otvorena je nova tema samo za fotografije ja skidam sa aparata fotke cim skinem nabacicu fotke za cijeli dan ;)
 

IGY

Član
nodiash je napisao(la):
A ljudi postavljaju pitanja ne znam sta je tu cudno...nepostavljaju dzaba nego imaju prethodno iskustvo i naravno da ce pitat kad ga nesto interesuje a pogotov sto je ovo nesto novo kad je i klub i organizacija u pitanju...malo se osvrnite na temu za SR Mostar i broj pitanja vezanih za sve zivo a ljudi se bave organizacijom ovakvih manifestacija vec dosta dugo pa opet sve na tenane objasne...stoga probajte odgovorit na pitanje sto bolje i opsirnije mozete a ne da odgovor glasi "kakva su ovo pitanja"....

daki je napisao(la):
Otvorena je nova tema samo za fotografije ja skidam sa aparata fotke cim skinem nabacicu fotke za cijeli dan ;)

pa hajde bolan vise:D
 
Legend
Joj druze ima puno slika, evo cim se prebace, malo samo da ih smanjim i idu ovamo sve odma ;):cool:
 
svaka cast,nemam rijeci...extra je bilo,malo je meni muzika zakazala,al bit ce drugi put bolje(131,3db)...upoznao sam dosta raje,nikom imena nisam zapamtio...:lol::lol:
Super je bilo momci,organizovali ste za pamcenje....
 

IGY

Član
dignes komplet album na picasa
regas se i roknes do 500 slika i odredsi da se samo smanje na rezoluciju koju ti zadas
tako ja bar sa dradim
dize oko pola sata do 45 minuta i stavis link i miran si :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top