11.10.2009 PIEMONTE ( PROMJENJENA LOKACIJA )

11.10.2009 PIEMONTE ( PROMJENJENA LOKACIJA )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: 11.10.2009 CILJUGE

Ervix_focus je napisao(la):
ivica je napisao(la):

Da 402m revijalno bez semafora uz uplatu od 15 KM (na onaj nacin iz 80-tih:icon_biggrin:)
ajmo duje dizelasi evo sanse da pokazete da i vi mozete vozit 20sec:lol::lol::lol:
ako bude auta priblizne snage kao u mene i ja se prijavljujem,jest da cu vozit na 16-kama:D:D
 
RE: 11.10.2009 CILJUGE

Alo ba ljudi, kome nije do druzenja i upoznavanja novog iskustva i drustva nek i nedolazi.

Rado bi ja napravio 5 klasa i podijelio po 1000KM.

Onaj ko je imao susreta sa organizacijom shvatit ce me o cemu je rijec i koje se cifre vrte.
 
Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

ljuboje mene ces prvog provozat :cool: ... joj nedjelja ce bit ludilo cisto ... jos kad bi me taj drifter malo al samo malo provozo u nissan-u, ispunio bi mi veeeeeelku zelju :cool: ... j*ote kad ce vise ta nedjelja :123: ...
 
Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

Veceras nas je posetio Ervix_focus dao nam plakate, polepili smo po Doboju, malo smo se druzili al covek u zurbi, naravno tesko je postici sve to tako al eto momak ima volje i zelje, neka i treba. Vidimo se u nedelju;)
 
Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

darkos je napisao(la):
Veceras nas je posetio Ervix_focus dao nam plakate, polepili smo po Doboju, malo smo se druzili al covek u zurbi, naravno tesko je postici sve to tako al eto momak ima volje i zelje, neka i treba. Vidimo se u nedelju;)

zaboravio si reci da je i NEXUS bio s njim,trebo sam i ja doc..al obaveze jbg problemcic sa autom tak da sam ganjo majstora:lol::lol::lol:
 
Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE - odgodjeno ????

Bit ce Event upravo mi je javio Ervix, samo druga lokacija, Sicki Brod, tu mu je firma Pimonte, stari carinski terminal koliko ja znam, nekad davno smo mi tu pravili Race...

;););) Dargo mi je nakon toliko toga sto su ulozili, sretnooooo, vidimo se sutra ;)
 
RE: 11.10.2009 CILJUGE - odgodjeno ????

Pozdrav

Street race i sva prateca desavanja se prebacuju na Šićku petlju u krugu firme PIEMONTE.


Glavni problem i smetajuca okolnost je auto media group u saradnji sa oruzanim snagama su izmislili ko biva slijetanje helikoptera sutra u bazu.

Tako da bi vas zamolio da dodjete i uvelicate ovo desavanje, da dokazemo zlim ljudima da mozemo i bez njih.



amk PIEMONTE Tuzla
 
Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE - ???

Sretnoooooooooooooooooooooooooooooooooo, samo naprijed!!!! Dolazimo :))))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top