10 najboljih vozaca svih vremena

10 najboljih vozaca svih vremena

Član
mislim da su ovu listu pravili strucnjaci koji su dosta pametniji od svih nas. a sto se tice hamiltona dovoljno je reci da je prve sezone bio vicesampion a druge sampion
 
Početnik
galebu2 je napisao(la):
mislim da su ovu listu pravili strucnjaci koji su dosta pametniji od svih nas. a sto se tice hamiltona dovoljno je reci da je prve sezone bio vicesampion a druge sampion


:lol::lol::lol::lol: jest vala upravu si...:lol::lol::lol:

kosto svi znamo koliko je cvrsta ta njegova tiltula i kako je "dobio"
 
Član
bravof je napisao(la):
galebu2 je napisao(la):
mislim da su ovu listu pravili strucnjaci koji su dosta pametniji od svih nas. a sto se tice hamiltona dovoljno je reci da je prve sezone bio vicesampion a druge sampion


:lol::lol::lol::lol: jest vala upravu si...:lol::lol::lol:

kosto svi znamo koliko je cvrsta ta njegova tiltula i kako je "dobio"

prvu godinu je imao skoro sigurnu titulu ali je pukao pod pritiskom, drugu je uzeo za bod ali je ipak uzeo. on je kao pocetnik bio i vise nego konkurentan prve godine, i zato smatram da je njegova titula itekako vrijedna, cak mi je vrijednija od kimijeve i batonove iz prostog razloga sto su oni dosta iskusniji vozaci, a hamilton je pocetnik. koji god pocetnik uzme titulu pored iskusnijih vozaca meni je ta titulaa ma kako bodovna razlika bila mala itekako velika i vrijedna.
 
Početnik
galebu2 je napisao(la):
bravof je napisao(la):
galebu2 je napisao(la):
mislim da su ovu listu pravili strucnjaci koji su dosta pametniji od svih nas. a sto se tice hamiltona dovoljno je reci da je prve sezone bio vicesampion a druge sampion


:lol::lol::lol::lol: jest vala upravu si...:lol::lol::lol:

kosto svi znamo koliko je cvrsta ta njegova tiltula i kako je "dobio"

prvu godinu je imao skoro sigurnu titulu ali je pukao pod pritiskom, drugu je uzeo za bod ali je ipak uzeo. on je kao pocetnik bio i vise nego konkurentan prve godine, i zato smatram da je njegova titula itekako vrijedna, cak mi je vrijednija od kimijeve i batonove iz prostog razloga sto su oni dosta iskusniji vozaci, a hamilton je pocetnik. koji god pocetnik uzme titulu pored iskusnijih vozaca meni je ta titulaa ma kako bodovna razlika bila mala itekako velika i vrijedna.


tvoje misljenje....:icon_rolleyes:

i to su teske rijeci....ponavljam opet on nista po meni nije pokazao kao vozac,ako je vec toliko dobar i sposoban zasto nije odbranio titulu...vjerovatno ces rec nije bolid bio konkurentan...onda ce mo se vratit na pricu...da je sampion postao zahvaljujuci bolidu a ne njegovoj sposobnosti i vozackom umjeci i naravno zahvaljujuci Fia-i koja mu je dosta tog progledala kroz prste....i da ne zaboravim prodanu dusu Glocka koji mu je dao titulu...hocu rec svi su vise zasluzni zs njegovu titulu vise od njeg samog....po meni je nije ni osvoijo...
 
Član
bravof je napisao(la):
galebu2 je napisao(la):
bravof je napisao(la):
galebu2 je napisao(la):
mislim da su ovu listu pravili strucnjaci koji su dosta pametniji od svih nas. a sto se tice hamiltona dovoljno je reci da je prve sezone bio vicesampion a druge sampion


:lol::lol::lol::lol: jest vala upravu si...:lol::lol::lol:

kosto svi znamo koliko je cvrsta ta njegova tiltula i kako je "dobio"

prvu godinu je imao skoro sigurnu titulu ali je pukao pod pritiskom, drugu je uzeo za bod ali je ipak uzeo. on je kao pocetnik bio i vise nego konkurentan prve godine, i zato smatram da je njegova titula itekako vrijedna, cak mi je vrijednija od kimijeve i batonove iz prostog razloga sto su oni dosta iskusniji vozaci, a hamilton je pocetnik. koji god pocetnik uzme titulu pored iskusnijih vozaca meni je ta titulaa ma kako bodovna razlika bila mala itekako velika i vrijedna.


tvoje misljenje....:icon_rolleyes:

i to su teske rijeci....ponavljam opet on nista po meni nije pokazao kao vozac,ako je vec toliko dobar i sposoban zasto nije odbranio titulu...vjerovatno ces rec nije bolid bio konkurentan...onda ce mo se vratit na pricu...da je sampion postao zahvaljujuci bolidu a ne njegovoj sposobnosti i vozackom umjeci i naravno zahvaljujuci Fia-i koja mu je dosta tog progledala kroz prste....i da ne zaboravim prodanu dusu Glocka koji mu je dao titulu...hocu rec svi su vise zasluzni zs njegovu titulu vise od njeg samog....po meni je nije ni osvoijo...

za dvije god 2 formuli 1 ima vicesampionsku titulu i titulu sampiona, to dovoljno govori. u 2009 ima najvise osvojenih bodova u drugom dijelu sezone

smijesni su ti argumenti, koji ukazuju na samo jednu stvar koju ne bih ovdje da iznosim ovdje.....
 
neko je Hakinena zaboravio bgm , po meni medju prvih 5 najmanje da bude

galebu2 : nemoj obacati paznju na njegove komentare , samo te isprovocira bez razloga , cista gluposti , mozes samo ban dobiti , iskuliraj ga ;)
 
Početnik
Tata Vernes savjetuje,pa Vernese nije galeb barut kao ti da se odma pali i da bi se odma svadjao kao ti...on ima svoje misljenje ja svoje.....

ali tesko je tebi to razumit...da ne idem dalje u OFF,u svakom slucaju Schumi je kralj....nema se tu sta vise dodat..:icon_rolleyes:
 
Top