10 najboljih vozaca svih vremena

10 najboljih vozaca svih vremena

Početnik
roki_actros je napisao(la):
Ja nisam mogao gledati :icon_cry: Ako negdje ima snimak, molim vas da mi javite ;)


ne znam da li ima snimak,ali ima i sutra na EuroSporu u 13h

a snimak vjerovatno postoji negdje..:icon_rolleyes:
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Da se hoce Schumi vratiti u F1 nastavio bih gledato, ovako tesko...Bio, ostao i bit ce kralj...;)

bravof je napisao(la):
cisto sumljam da ce se vratit,ali svakako je bila milina gledat ga danas....:cool:

roki_actros je napisao(la):
Ja nisam mogao gledati :icon_cry: Ako negdje ima snimak, molim vas da mi javite ;)

Bas tako! Kako nema Sumija, ne pratim! Propustio si i reprizu. Bilo maloprije. Jbg.
 
Član
mozda je offtopic, ali evo gledam sad ovo na eurosportu i lik opali zadnjim krajem u ogradu. nije isao bash prebrzo obzirom na konstrukciju staze i evo sta je bilo autu. nije mi jasno kako se ovako raspalo... :D

39730b35115c6892fe923a96bdd7cd9a.jpg
[/URL][/img]
 
Član
pa to mi je i najcudnije, uopste nije toliko puno udario da bi se ovako raspala. hajd ok ova plastika, al feluga... :icon_confused:
 
Početnik
kao da je od plastike...upravu si uopste nije bio jak udarac a ovako da popuca...:icon_rolleyes:

uglavnom Schumi prvi u svojoj grupi:cool:

Vetel otresao Cultara...;)
 
Član
Po meni najveci,jedini 6 puta prvak na najvozackijoj stazi u f1 koju su vozile sve generacije vozaca,kralj Monaca i prerano preminuli Ayrton Senna da Silva.
 
Član
gdje je hakkinen i montoya moj omiljeni:lol:pa dobro prilicno ok iako svakako ima i subjektivnog dozivljaja u ovoj listi;)
 
Legend
GTI FAN je napisao(la):
Po meni najveci,jedini 6 puta prvak na najvozackijoj stazi u f1 koju su vozile sve generacije vozaca,kralj Monaca i prerano preminuli Ayrton Senna da Silva.

pa jesi moro ostavit taj komentar,na prasini tolikoj,prvo se opuse pa onda roka
 
Početnik
de rijeci su suvisne....schumi je bio ostao i bit ce kralj,jos koju godinu dok ga vetel ne nadjaca.....ali schumi i sebastian loeb dava kralja,nema boljih..
 
Član
Nexus je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Po meni najveci,jedini 6 puta prvak na najvozackijoj stazi u f1 koju su vozile sve generacije vozaca,kralj Monaca i prerano preminuli Ayrton Senna da Silva.

pa jesi moro ostavit taj komentar,na prasini tolikoj,prvo se opuse pa onda roka
Hehehe,volim podizat prasinu:icon_smile: Senna,simply the best.
 
Top