10 naj ukletih mjesta naših krajeva

10 naj ukletih mjesta naših krajeva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nisam ni ja vjerovao...dok mi se drustvu nisu pocele desavat cudne stvari...al nije zezancija,nego ozbiljno...blizu zenice ima jedno selo,15-20km udaljeno,orahovica...tamo je rodjen jedan lik,kojeg poznajem onako povrsno,i koji se druzi s mojim drustvom,pa nekad i sa mnom bude...i kaze da tu ima dzamija,koja je,navodno sagradjena na nekom groblju...i otkako je sagradjena niko u njoj nije klanjao...kazu da je puna duhova...i ovi moji jarani,kak vec dolikuje,nema tamo nikog idemo mi...i oni su krenuli,dosli autom na nekih 300-400 metara otprilike...dalje nije moglo jer je sve zaraslo,visoka trava,rupe i slicno...i kad su prisli na nekih 50-tak metara,pjeske,ugledali su neko svjetlo,kao baterijom da neko svjetli...oni kontali covjek...i ajd,sta fali,neko jos dosao...prisli na 20-tak metara,i vidjeli,kad se pojavio iza coska dzamije,da je to lik covjeka,potpuno bijel,vidi se kroz njega,tesko je i meni,a i njima je bilo,opisat...i pruzio ruku,i nesto mu svjetli u ruci...kaze meni lik,kad smo ga mi zadali niz livadu:lol: i oni su trcali do auta,ulete u auto i zakljucaju se,i gas...sutradan opet htjeli,kontali da provjere..a blizu te dzamije ima groblje,gdje se ljudi jos uvijek zakopavaju...i oni su isli pored groblja tog,autom,i odjednom se cd player ugasio,i ugledali nesto na cesti,sklupcalo se,kao da je magla,dim,vidi se kroz njega kad su ga farovi obasjali...tada je ovaj udario autom u nesto,neki kamen valjda,da ne bi "prosao kroz to sto je bilo na cesti"...kaze da bmw nikad brze seoskim putem nije isao:icon_biggrin: ja se najezio kad su pricali,a trojica mi pricali pojedinacno,i ista svaka prica,ne lazu likovi,ja prvo konto zezaju se...a kunu se da su vidjeli nesto...i jedan dan isli brat neko voce,ne znam koje...blizu te dzamije...i kazu cuje se skripa vrata,prozora,iako nimalo vjetra nije bilo...ja se bgm zamislio...et,halalite za dug post:D
 
Član
Ma ljudi moji svasta ima samo se neprica puno,:smajli19: ja vise u sve vjerujem stami got ispricaju!!!
 
BHT Ovisnik
zanimljivo i to,volio bih ,al i ne bih da mi se to dogodi,al samo da vidim kako je to,al pitanje je sta bih mislio kad bi se to dogodilo
 

EJ2

Član
ja sam jednu pricu ispricao svom tada najbolje drugu.. kasnije covjek poceo ismijavati, dodavati nesto na tu pricu pa je kao neki vic pricati drugima... od tad ga ne je*em ni 1%

imam 25 godina i sijedih vlasi prilicno dosta za svoje godine (nije genetika u pitanju)
 
Član
ima i kod nas u tz... gore u skojevskoj... preko puta vojnih lamela... bude parkiran.... hondai zeleni... sa natpisom sajsiga... kazu da se navece desavaju svakakve stvari tu... kao cujes da auto vergla a nece da upali... cujes kako stenje auto... kako vristi auto... pa onda cujes kako skripi auto... pa cujes iz auta kako neko psuje nesto kao: ebem ti italiano - korreanca... i tako... :D
 
Član
Kod mene u komsiluku ima jedna zena starija sto saljeva strave i ko zna sta jos. Dok sam bio dijete, cesto sam prolazio tom stranom, narocito ljeti jer sam isao do prodavnice, zimi nisam, jer sam samo isao da se sankam pa nisam imao potrebe tu prolaziti. No jednom jesam prosao, kraj puta ljeti bude velika trava, ali je bila zima, pa logicki nije ni bilo trave. Uglavnom je okuka, negdje prolazi mala rijeka, mostic je neki napravljen, a odmah na uglu je kuca od nekog covjeka koji je umro i koji nikada nije uselio tu. Vrlo lahko se moze uci u nju, ali takvu zelju nisam imao, a nemam je ni sada. Da ne duljim, vracao sam se iz prodavnice, opet istim putem, i slucajno, ali slucajno, pogledao desno i prema dole. Mogao sam vidjeti par nekih bijelih vrca (odmah do vreca je par metara kuca od te zene). Nisu bile obicne, nego su bili neki znakovi na njima, i neka slova, a ja ko dijete znatizeljan, morao sam se pribliziti da bih to vidio sve. Ne sjecam se sta je pisalo, ali sam gledao slike na jednoj od vreca. Prvo sam vidio onaj lonac stari za kuhanje, mogu slobodno reci onaj vjesticji...i poslije par slicica, dodjem do jedne slike, gdje je zena u polozaju meditiranja, no lebdi u zraku, preko glave kapuljaca, i vide se oci samo. Posto sam svaku sliku gledao odozgo prema gore, jer je ispod slika bio taj neki tekst, cim sam dosao do ociju te zene na toj slici, meni su se odjednom pomutile oci, vidio sam kako mi se okrecu plavi krugovi (slika dole), i odjednom sam dosao do kraja ograde, ni sam ne znajuci kako, a znam odlicno da se nisam pomjerao od straha te da sam samo gledao. Nekako sam se sjetio da okrenem pogled, i u cudjenju sam jedva nastavio do kuce. Kada sam dosao mati me pitala sto sam se zadrzao, a meni je sve izgledalo tako brzo...Poslije sam imao ruzne sne, i sanjao tu istu zenu sa slike... nisam smio zaspati jer iz takvog ruznog sna se ne bih uspio probuditi. Kako god, i dan danas prodjem, vidim iz daleka da imaju te vrece jos tu, ali ih jednostavno ne smijem pogledati...

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top