1.konferencija Street Race klubova Bosne i Hercegovine

1.konferencija Street Race klubova Bosne i Hercegovine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jeste radili ste za dzabe ali nemozes tako dovijeka bas zbog toga dzabe
mnogi klubovi se raspali ili su u raspadu.
Jest vozio sam pred svojom publikom to stoji i pobijedio:cool::cool:
 
Član
HONEY je napisao(la):
i ja cekam svoje dnevnice, i molim lijepo, zelim ih s kamatama !!

budite svjesni da slazem 4motion sto nije bas jeftino, takodjer moram i pumpati snagu da mogu zapeti pravim street racerima i tunerima, i da mogu biti i dalje najbrzi decko u gradu jer me planiraju svrgnuti s tog cool mjesta :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Najbrzi decko u gradu ove godine je Sinisa Basta.....a necemo reci koliko je ulozio pa ne jauce za parama.
 
Početnik
Spico007 je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
i ja cekam svoje dnevnice, i molim lijepo, zelim ih s kamatama !!

budite svjesni da slazem 4motion sto nije bas jeftino, takodjer moram i pumpati snagu da mogu zapeti pravim street racerima i tunerima, i da mogu biti i dalje najbrzi decko u gradu jer me planiraju svrgnuti s tog cool mjesta :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Najbrzi decko u gradu ove godine je Sinisa Basta.....a necemo reci koliko je ulozio pa ne jauce za parama.



ispravak - u drzavi. i vjerujem da ce to biti on i 2009.

a kad sam reko grad mislio sam na svoj grad, on nije iz moga grada : - )

a sta mislis Spico jel stvarno jaucem oko para ili malo podjebajem, a? :icon_biggrin:
 
Član
Nista ja drug nisam rekao lose,ja sam samo mislio na rezultat.Ako si mislio na svoj grad,onda OK.
Ja samo iskreno volim trke i zao mi je sto se takve ruzne stvari govore kako tebi tako i bilo kome drugom,nebitno ko je u pravu.Bilo bi lijepo kad bi trka bilo 30 godisnje,sto se mene tice.
 
Početnik
Spico007 je napisao(la):
Nista ja drug nisam rekao lose,ja sam samo mislio na rezultat.Ako si mislio na svoj grad,onda OK.
Ja samo iskreno volim trke i zao mi je sto se takve ruzne stvari govore kako tebi tako i bilo kome drugom,nebitno ko je u pravu.Bilo bi lijepo kad bi trka bilo 30 godisnje,sto se mene tice.



na grad mislio. a sto se tice BIH, ako ce vec Basta "morati" biti ispred, pobrinut cu se da osim njega ne bude vise nitko : - )

bit ce izgleda 2009 dosta utrka stvarno, ovako koliko pratim to.
Gerine utrke ce biti, u Mostaru je navodno najavljeno cak 3 puta, bude mozda i taj BIH 402 KUP, u HR koliko vidim 402SR je najavio dosta utrka (ove ih bas nisu odrzali, iduce valjda hoce), takodjer i AK ENIGMA iz HR najavljuje 3 utrke tokom 2009.
meni ce 4motion konacno omoguciti da vozim u konstanti, pa ako ne bude prevelikih problema sa pravilnicima i to, vjerujem da cu se i ja navoziti.
 
Član
HONEY je napisao(la):
Spico007 je napisao(la):
Nista ja drug nisam rekao lose,ja sam samo mislio na rezultat.Ako si mislio na svoj grad,onda OK.
Ja samo iskreno volim trke i zao mi je sto se takve ruzne stvari govore kako tebi tako i bilo kome drugom,nebitno ko je u pravu.Bilo bi lijepo kad bi trka bilo 30 godisnje,sto se mene tice.



na grad mislio. a sto se tice BIH, ako ce vec Basta "morati" biti ispred, pobrinut cu se da osim njega ne bude vise nitko : - )

bit ce izgleda 2009 dosta utrka stvarno, ovako koliko pratim to.
Gerine utrke ce biti, u Mostaru je navodno najavljeno cak 3 puta, bude mozda i taj BIH 402 KUP, u HR koliko vidim 402SR je najavio dosta utrka (ove ih bas nisu odrzali, iduce valjda hoce), takodjer i AK ENIGMA iz HR najavljuje 3 utrke tokom 2009.
meni ce 4motion konacno omoguciti da vozim u konstanti, pa ako ne bude prevelikih problema sa pravilnicima i to, vjerujem da cu se i ja navoziti.

Što se tiče pravilnika 402streetrace-a ostaje isti kao i predhodne dvije godine.
 
Član
retro je napisao(la):
A ti Almire ili kako se vec zoves vidi se kakav si covek kad se prodajes za par dnevnica!!!
Ti si šampion! Gero mi dao nove uslove, pa sam placen po postu. ;)

Molim te da se predstaviš u sekciji koja je predviđena za nove članove! :icon_mad:
Bez obzira što radiš besplatno na trkama, moraš da poštuješ pravila foruma.
 
Početnik
Almir je napisao(la):
retro je napisao(la):
A ti Almire ili kako se vec zoves vidi se kakav si covek kad se prodajes za par dnevnica!!!
Ti si šampion! Gero mi dao nove uslove, pa sam placen po postu. ;)

Molim te da se predstaviš u sekciji koja je predviđena za nove članove! :icon_mad:
Bez obzira što radiš besplatno na trkama, moraš da poštuješ pravila foruma.



pa pusti covjeka i predstavljanje. zasto bi to morao ikako ?? pa nije placen poput tebe, prodane duse, za bilo kakve forumske aktivnosti :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:
 
Član
HONEY je napisao(la):
Almir je napisao(la):
retro je napisao(la):
A ti Almire ili kako se vec zoves vidi se kakav si covek kad se prodajes za par dnevnica!!!
Ti si šampion! Gero mi dao nove uslove, pa sam placen po postu. ;)

Molim te da se predstaviš u sekciji koja je predviđena za nove članove! :icon_mad:
Bez obzira što radiš besplatno na trkama, moraš da poštuješ pravila foruma.

pa pusti covjeka i predstavljanje. zasto bi to morao ikako ?? pa nije placen poput tebe, prodane duse, za bilo kakve forumske aktivnosti :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin

eeeeeeeee pa ja to radi njegovog predsjednika, koji je mene opomenuo da se predstavim, nije mu naumpalo da "svoju radnu snagu" upozori.. :lol::lol:

:icon_redface: prodana dusa :icon_redface:

Ovi iz laktaša su tusucima ljeta ispred "G" kupa, imaju pare imaju sve, jos rade besplatno! Ne znam sto uopste startninu naplacuju !?

Nego back to topic, ove godine cete se pravo navozati!!! Ko uspije izdrzat 10 trka na ovom vremenu, treba mu kapu skinut!!
 
Član
Almir je napisao(la):
[eeeeeeeee pa ja to radi njegovog predsjednika, koji je mene opomenuo da se predstavim, nije mu naumpalo da "svoju radnu snagu" upozori.. :lol::lol:

Retro ima svog predsjednika a to nisam ja.

Ja sam te opomenuo kao site admin na SRCBL a ne ovdje.

Mislim da svoju dosadu pomalo prebacujes na druge pa pokusaj biti konstruktivniji.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top