1.8 turbo pojacavanje snage plin LPG tuning

1.8 turbo pojacavanje snage plin LPG tuning

E svaka cast druze za ovaj post. Ovo sam trazio nije problem procitati i naci koju turbinu stavit injektore i to jer je to raja vec radila. Vec me zanimalo kako plin ide s tim a znao sam da je moguce... hvala ti jos jednom

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Nema na cemu drug ! :)

Pozdrav

~~~Nc Chip Tuning~~~
Dpf off
Dtc off
Egr off
Swirlflaps off
Ad blue off
O2 sensor off
Remap stage 1,2,3
Eco Tune
Maf to Map gde je moguce odraditi
Launch control
Popcorn
V-max
~~~~~~~~~~~
Slovenija , Dravograd
Andrej Rožič +38640205519

Crna Gora , Podgorica
Nemanja Ćetković +38267236406

Bosna I Hercegovina , Trebinje
Delić Goran auto servis G-MAX
+38766196062

Ostvarite popust na sve nase usluge od 10% lajkom na nasu zvanicnu Fb stranicu

https://www.facebook.com/ncchiptuning/

~~~~~~~~~~~~~
 
Član
E svaka cast druze za ovaj post. Ovo sam trazio nije problem procitati i naci koju turbinu stavit injektore i to jer je to raja vec radila. Vec me zanimalo kako plin ide s tim a znao sam da je moguce... hvala ti jos jednom

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Druze to sto si ti zamislio predje cijenu jos jednog golfa 4 :)
 
Član
Dosta forumske lafine i ljudi koji nisu u zivotu našarafali turbo na auto pa ne moze ovaj turbo na ovo, ne moze ovaj turbo na ono. Reci cu samo da odredjena auta koja fabricki voze 17 klasu s tim "nemogucim dizelskim kamionskim turbinama" voze 12 klasu, i to plitke 12-ke, bez problema. Nemojte pricati ako niste radili.

Ti druze racunaj da ulazis u jako, jako skup sport za naše standarde i ako nisi spreman dobro povaliti džep zaboravi na te cifre o kojima pricas. Pogotovo za benzinske motore. Lakse ti je dizela uraditi kod nas.

Ovo sto ti pricaju o nekim motorima sa 300KS je u vecini slucajeva, kod nas, rekla-kazala, gdje su ti 300 KS Leoni po race sceni? Ima raje jedva ceka da se razbacuje ciframa, te ovoliko konja, te ovoliko NM, a pokupe prašinu iza 1.6 atmosferaca...

Moj ti je savjet ako hoces da se nasavjetuješ s nekim potrazi Nenu Simanica, njegov 1.8T Golf ide baš fino, a momak je rega baš. Ima još bruka raje koji su radili te motore, spremiš se prvi race ove godine kad bude i na licu mjesta se raspitaš...

I ako razmisljaj o tim ciframa snage - plin tu ne treba ni spominjati.

Mozes li mi navesti te dizelase na balkanu sto voze klasu 12 ili mi navesti i jednog dizelasa na balkanu da ima kamionski turbo ? Jel stvarno ti mislis da uzme se turbo sa kamiona i postavi na auto i to radi ?
 
Član
Mozes li mi navesti te dizelase na balkanu sto voze klasu 12 ili mi navesti i jednog dizelasa na balkanu da ima kamionski turbo ? Jel stvarno ti mislis da uzme se turbo sa kamiona i postavi na auto i to radi ?

Almirova 147 1.9 JTD - 12.398

Turbo je turbo. Ako je volumetrijski i ostalim parametrima uparen s motorom moze biti sa kosilice ali ce ici.

Opet kazem puno pametovanja od raje koja turbo zavrnula nije, cast izuzetcima. Ovi sto voze brza auta su u vecini davno odustali od forumarenja....
 
Član
Almirova 147 1.9 JTD - 12.398

Turbo je turbo. Ako je volumetrijski i ostalim parametrima uparen s motorom moze biti sa kosilice ali ce ici.

Opet kazem puno pametovanja od raje koja turbo zavrnula nije, cast izuzetcima. Ovi sto voze brza auta su u vecini davno odustali od forumarenja....

Na toj alfi nije turbo od kamiona nego od alfe 156 2.4 GT2256v. Da ne spominjemo hibridne ili kamionske turbine, turbolag turbo rupu, pritisak turbine i ostalo. Posto se izgleda svi na forumu razumiju sto je meni drago mozemo zavrsiti diskusiju.
 
Član
Na toj alfi nije turbo od kamiona nego od alfe 156 2.4 GT2256v. Da ne spominjemo hibridne ili kamionske turbine, turbolag turbo rupu, pritisak turbine i ostalo. Posto se izgleda svi na forumu razumiju sto je meni drago mozemo zavrsiti diskusiju.

GT2256v - jao dobrog vica... Pitaj Almira iduci puta kad vidis auto nek ti podigne haubu. Helem nejse....
 
Član
A da li bi moglo, i da li je uopste preporucljuvo recimo da je na plinu kad se vozi fabricka mapa, a kad se prebaci na benzin da je druga mapa? ili moraju biiti iste mape i na plin i na benzin?
 
Član
GT2256v - jao dobrog vica... Pitaj Almira iduci puta kad vidis auto nek ti podigne haubu. Helem nejse....

Turbo GT2256v od 2.4 20v - hibrid, dizne, fmic...
Vrijeme auta na 402m snimak iz Mostara, 13.1, poslije je iz auta izbacena unutrasnjost itd, pa je zadnji put vrijeme auta bilo 12.3xx (203 km/h izlazna) isto u Mostaru. Prvo mjesto oba dana vikenda u Pro dizel klasi zadnja trka u Mostaru u 2017.
 
Član
Ti eto znas, ja sto kod momka servisiram auto i ocima sam vidio sta je pod haubom, ne znam. Elem, tudje auto, necu da se objasnjavam.
 
Član
Ti eto znas, ja sto kod momka servisiram auto i ocima sam vidio sta je pod haubom, ne znam. Elem, tudje auto, necu da se objasnjavam.
Ne znam ni ja ovo sa kopirao od momka koji mu je cipovao auto sad jesi ti upravu ili ovaj momak stvarno me ne zanima. Samo ne znam zasto si se primio, moj post je vise bio komicnog karaktera kako ljudi lazu i suplje udaraju sto se tice prerada i snage auta :)
 
Član
Ne znam ni ja ovo sa kopirao od momka koji mu je cipovao auto sad jesi ti upravu ili ovaj momak stvarno me ne zanima. Samo ne znam zasto si se primio, moj post je vise bio komicnog karaktera kako ljudi lazu i suplje udaraju sto se tice prerada i snage auta :)

Slazem se ja s tobom 100%, kao sto ovaj kolega rece "nacipuje" na 180 KS a na sav glas 300 ima... Poenta je samo bila da se turbine razne mogu staviti, a i kako je receno ima za 1.8T dovoljno provjerenih turbina da se ne mora izmisljati topla voda. Helem, da on hoce bilo kakvu uraditi, ovdje svako 3ci post neko stavlja ovo na ono, hoce iz ovog i iz onog konja, a niko nista ne radi ;)
 
Top