08.04.2007 Vrbanja

08.04.2007 Vrbanja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
igyracer_16v je napisao(la):
nelle sljedeci put ide tvoj auto u GRO PLANU nesekiraj se, obecavam, ako ti obecas da ces doci

Ja cu sad bit redovan dole,ima finih momaka,moze se cut i koja pametna...sve uz zezanciju...:);)
Ako je problem aparat,nek se potrude svi koji posjeduju aparate pa da slikamo. Mah ne bunim se ja sto moje auto nije slikano u GRO PLANU al et fer je da bude bar jedna slika od svakog sa svakog okupljanja ako je moguce to napravit. Svi bi voljeli vidjet svog ljubimca,oni uz to postaju i prepoznatljivi po njemu...
Ja sam jedan od novih clanova,sad mi je bio prvi put u nedelju da prisustvujem i bilo je dobro...Drago mi je da pristizu novi svaki put.
pozdrav:lol:
 
Član
AbD svakim danom ce nas biti vise. ovim putem pozdravljam sve nove clanove kao i one koje ce isti i postati.
 
Član
Bilo lijepo,Nele bice slika ne brini samo ti budi redovan..aBd slijedeci put jos vise da nas bude !
 
Član
pa ja sam dosa...tacno oko 2...i bio tako negdje do tri i ogladnila guzica i otisli do vf na rucak
 

IGY

Član
Nelle_G je napisao(la):
pa ja sam dosa...tacno oko 2...i bio tako negdje do tri i ogladnila guzica i otisli do vf na rucak

nista onda slejdece sedmice se vidimo
a sad necemo vise u OT da nas ne ruze:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top