08.04.2007 Vrbanja

08.04.2007 Vrbanja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Alen i Dino

76659skup013.jpg


        
 
Član
pa da...stvarno su dobro uradjene...samo jos ako smo dosli u onoliko broju na okupljanje bilo bi lijepo po jednu sliku od svakoga imat...a ne samo dva audija i jedno 5 ili 6 slika o njima...zapostavljamo one ostale koji su dosli sa svojim ljubimcima...
pozz :)
 

IGY

Član
Nelle_G je napisao(la):
pa da...stvarno su dobro uradjene...samo jos ako smo dosli u onoliko broju na okupljanje bilo bi lijepo po jednu sliku od svakoga imat...a ne samo dva audija  i jedno 5 ili 6 slika o njima...zapostavljamo one ostale koji su dosli sa svojim ljubimcima...
pozz :)

tih slika ima kamara, a ja sam dosao malo kasnije a inace se ja zadam pa sa pa napravim po jednu sliku svakog auta
 
Član
Pa hajd onda ako ti nije tesko upload te slike negdje il ih zapakuj sve i postavi..pa nek skida ko hoce.. :)
pozz ;)
 
Putovanja.ba
Administrator
Nele ima pun pod forum slike i video, i imaju svi koji dodju, ovaj put bilo tako i samo se ovi slikali, nemamo aparat da slikamo, polako bit ce svi dok malo uznapredujemo sa tehnikom :)
 

IGY

Član
nelle sljedeci put ide tvoj auto u GRO PLANU nesekiraj se, obecavam, ako ti obecas da ces doci
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top