04.03.2007.

04.03.2007.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
Ma uvijek mozemo otici da vidimo i promijenimo malo, a uostalom bezveze je ici ako necete malo divljat sa autima, ako ima tu sta zanimljivo idem i prostora da se potegne malo, al cisto sumnjam, dakle parkiranje tu ili na Vrbanji mi je isto.
 

IGY

Član
ma neznam vala, ima ti i ta mijesta, ali ona je bolje vrbanja jer je manje naseljeno
 

IGY

Član
a moze i nova solucoija, ja mislim fele najbolje je da postavis da glasamo pa kako izglasamo da tako i bude, ili da ostane ovaj put vrbanja pa se tamo fino dogovorimo oko svih detalja
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma na Vrbanji se skupimo, doci ce i Polo i sejtanica pa da se upoznamo i tako, pa cemo se dogovorit i mozemo otic pogledati da znamo odlucit do sljedeceg puta.
 

IGY

Član
Fele je napisao(la):
Ma na Vrbanji se skupimo, doci ce i Polo i sejtanica pa da se upoznamo i tako, pa cemo se dogovorit i mozemo otic pogledati da znamo odlucit do sljedeceg puta.

slazem se sa tobom, jos da se i ostali sloze
 
Član
Moze i tako... Nemoj te vi mene sta pogresno shvatiti... To je bio prijedlog a na nama kao bhtuning team-u je da razjesnimo i dogovorimo...
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma nije frka, nemoj se ti naljutit sto nije usvojeno i sto je vraceno u razmatranje i na dopunu :lol:
 
Član
Taka nam je kompletna drzava... Ti kao prvnik bi to morao znati isto i ja kao buduci legalni kriminalac - politicar...
 
Član
Postoji jos jedna kombinacija i to u krugu kampusa (kasarna marsal tito) gdje ima ogroman parking. Ja mislim da bi trebao neko od raje ko ima dobru pricu da ode radnim danom u upravu unis energetike koja je stacionirana u krugu kasarne i da provjeri da li bi se mogli okupljati tu nedeljom u 14:00 kad nema parkiranih auta. Jednostavno da se napravi spisak auta sa brojevima registarskih oznaka i ponudi upravi. Ako odobri onda super i samo oni sa spiska mogu uci i to je to.

[attachment=1105]
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
Postoji jos jedna kombinacija i to u krugu kampusa (kasarna marsal tito) gdje ima ogroman parking. Ja mislim da bi trebao neko od raje ko ima dobru pricu da ode radnim danom u upravu unis energetike koja je stacionirana u krugu kasarne i da provjeri da li bi se mogli okupljati tu nedeljom u 14:00 kad nema parkiranih auta. Jednostavno da se napravi spisak auta sa brojevima registarskih oznaka i ponudi upravi. Ako odobri onda super i samo oni sa spiska mogu uci i to je to.

Ne vjerujem da nedjeljom ima iko od cuvara u kampusu, al ako bude tako s registracijama kako ce novi clanovi dolaziti na okupljanje, onda ce trebati svako malo peglati s tom upravom oko prosirenja spiska...
Ideja nije losa samo je treba znati kako realizovati...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top