04.03.2007.

04.03.2007.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sa Feletovim odobrenjem Vam predlazem mjesto okupljanja bhtunin team-a:
Naime radi se o mjestu na kojem se dosada nije okupljao niti jedan auto/moto club tako da ga nema u policijskom tefteru...
[attachment=1102]
Sada je samo na vama da odlucite...
 
Član
kolko mogu da skontam to je onaj parking prekoputa pekare AS, moje licno misljenje je da ostane na vrbanjii;)
 
Član
mjesto je dobro i svidja mi se sto niko tu ne dolazi mogli bi mi a dobar je parking i uvjek prazan
 
Član
kud cete sad ja taman skonto gdje vrbanja a vi selite.hajd ako budem dolazio nadam se da ce mene neko sacekat pa da idemo zajedno
 

IGY

Član
ma moze, sto se mene tice svejedno, ustvari sta vcina odluci, a i meni bi isto bilo blize, samo mislim da bi trebali se jednom zaustaviti i ne mijenjati stalno mijesto i vrijeme okupljanja, nekako se raja taman naviknu na jedno mijesto i vrijeme a ono ide drugo mijesto.
P.S. polo@ ako bude promijenjeno mijesto javi se pa cemo otici skupa ako hoces, ili meni ili nekom od clanova nije problem
 
Putovanja.ba
Administrator
Ko je ovo odobrio???? haha ma kako hocete, a moze li se pjehe doci?
 
Član
ma ustvari mozda je bolje vrbanja nekako je poznatije i vise raje zna a ostalo mi je svjedno parking ko parking
 

IGY

Član
Fele je napisao(la):
Ko je ovo odobrio???? haha ma kako hocete, a moze li se pjehe doci?

kazu ti odobrio, a ja licno nisam za toga mada bice kako vecina odluci, i ako nebi ni to bilo lose, ali trebamo se jednom skrasiti i nemijenjai mijesto, vrijeme, i dan u sedmici
 
Putovanja.ba
Administrator
E ovako pravim ja parking u sklopu stranice pa cemo se na tom parkingu okupljati :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top