zemljotres

zemljotres

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
emir_89 je napisao(la):
fkt nevjerovatno, ali ne zemljotres, nego cinjenica da sam tad spavo i probudio se mozda neke 2 sec prije zemljotresa. otvorim oci, kad poce tresti. treslo je poprilicno jace nego juce onaj. trajalo cini mi se nekih 4-5 sec...

Javi se na discovery postaces slavan :D
 

IGY

Član
Bekore dobro te ba
sinoc mi se svi pehari tresli i lupali jedan od drugog, vise em to prepalo nego zemljotres, reko sta bi rusi se sve :lol::lol::lol:
 
Član
kazu danas opet jos jedan :) to su mi vec 2 osobe rekle :D hahaha jedva cekam lud osjecaj pravo :D ja lezim a ono grrrrrrrrrrrrrrr osjecas bas da se trese, zanima me kakav li je osjecaj na 20 tom spratu joooj :D mogu misliti spica
 
Član
I mene ovaj probudio i istraumiro :lol: Naka cura izletila napolje ovdje u mahali :lol: Kako je krenulo,svako 12 sati ćemo doživiti zemljotres,čujemo se oko 3 :D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
fkt nevjerovatno, ali ne zemljotres, nego cinjenica da sam tad spavo i probudio se mozda neke 2 sec prije zemljotresa. otvorim oci, kad poce tresti. treslo je poprilicno jace nego juce onaj. trajalo cini mi se nekih 4-5 sec...

Ovo je tkz. prirodni instikt. Npr. kad je cunami bio tamo u aziji, 1h prije nego sto je dosao, sve zivotinje su uzasno "rikale" i bjezale na brda, a za to nepostoji neko adekvatno objasnjenje...

I ja sam se 2 sec. prije zemljotresa probudio i nije me iznenadio, al' ipak mi je srce jace zalupalo kad mi je slika sa ormara pala:cool:

p.s.

Sta li je sa avazom:icon_question:, ovih dana je imao generalne probe:D
 
Član
vw_damir je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
fkt nevjerovatno, ali ne zemljotres, nego cinjenica da sam tad spavo i probudio se mozda neke 2 sec prije zemljotresa. otvorim oci, kad poce tresti. treslo je poprilicno jace nego juce onaj. trajalo cini mi se nekih 4-5 sec...

Ovo je tkz. prirodni instikt. Npr. kad je cunami bio tamo u aziji, 1h prije nego sto je dosao, sve zivotinje su uzasno "rikale" i bjezale na brda, a za to nepostoji neko adekvatno objasnjenje...

I ja sam se 2 sec. prije zemljotresa probudio i nije me iznenadio, al' ipak mi je srce jace zalupalo kad mi je slika sa ormara pala:cool:

p.s.

Sta li je sa avazom:icon_question:, ovih dana je imao generalne probe:D

sad nas prozva zivotinjama?? hahahha :lol:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
vw_damir je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
fkt nevjerovatno, ali ne zemljotres, nego cinjenica da sam tad spavo i probudio se mozda neke 2 sec prije zemljotresa. otvorim oci, kad poce tresti. treslo je poprilicno jace nego juce onaj. trajalo cini mi se nekih 4-5 sec...

Ovo je tkz. prirodni instikt. Npr. kad je cunami bio tamo u aziji, 1h prije nego sto je dosao, sve zivotinje su uzasno "rikale" i bjezale na brda, a za to nepostoji neko adekvatno objasnjenje...

I ja sam se 2 sec. prije zemljotresa probudio i nije me iznenadio, al' ipak mi je srce jace zalupalo kad mi je slika sa ormara pala:cool:

p.s.

Sta li je sa avazom:icon_question:, ovih dana je imao generalne probe:D

sad nas prozva zivotinjama?? hahahha :lol:

Dobro, ako si se ti prepozno, tvoj problem:D, salim se al taj instikt je zastupljen kod svih zivih bica;)
 
Član
opaa, djulba ima bolje razvijen instinkt od nas hehehe :lol: a sta je tek sa onima koji su to znali, pa nisu htjeli ni spavat :icon_biggrin:
 
Ljudi ne budite smijesni niko ziv na svijetu ne moze predvidjeti kad ce biti zemljotres,sa vam je
pustite se vidovitih fatima i ostalih grahara i kasikara...:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top