zemljotres

zemljotres

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U Sarajevu i okolini jutros oko 3:46 sati registriran je jači zemljotres. Zemljotres se dogodio na 16 kilometara sjeveroistočno od Sarajeva na području planine Ozren.
Magnituda potresa u hipocentru iznosila je 3,8 Richtera, a intenzitet u epicentru je bio 6 stepeni Merkalijeve skale, izjavio je seizmolog Ivan Brlek iz Centra za seizmologiju Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Podsjećamo, u Sarajevu se i jučer u 15:27 na području Sarajeva osjetio nešto slabiji zemljotres kojem je magnituda potresa iznosila 3,3 Richtera i 5 stepeni prema Merkalijevoj skali.

Prema preliminarnim podacima, u Sarajevu je zabilježena manja materijalna šteta, a zemljotres je uznemirio građane. U nekoliko naselja je nestalo električne energije, a bilo je problema i sa tramvajskim saobraćajem.
 
Član
hehe
uh jebo te
jos sad nek jedan zaljulja i nema nas
hiihihi

a ovaj ce da bude jedno 7 stepeni

žnžnžnžnžnž
 
Član
***** li mu ja majku ... kolko me je trzno,kad infarkt nisam dobio.. ja na grbavici,3 sprat sve mi se zivo treslo i ljuljalo,mislio sam da ce se srusit sve zivo,kolko me je prepalo nisam oka sklopio a imam test danas,jebo te zemljotres..
 
Član
Rano jutros zemljotres na području Sarajeva


Aparati u Centru za seizmologiju Federalnog hidrometeorološkog zavoda u Sarajevu, registrovali su rano jutros u 03 sata i 46 minuta jači zemljotres Sarajeva na području Dobrinje, do zemljotresa je došlo prilikom testiranja SPL opreme od strane NN lica...


AFPMagnituda potresa u hipocentru je iznosila 3,8 Richtera, a intenzitet u epicentru je bio X stepeni Merkalijeve skale.



Prema preliminarnim podacima potres ove jačine može izazvati materijalnu štetu u epicentralnom području, saopćeno je iz Centra za seizmologiju.



Fena
 
Član
fkt nevjerovatno, ali ne zemljotres, nego cinjenica da sam tad spavo i probudio se mozda neke 2 sec prije zemljotresa. otvorim oci, kad poce tresti. treslo je poprilicno jace nego juce onaj. trajalo cini mi se nekih 4-5 sec...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top