Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

BaXRS4 je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
i sad ispade da lik iz kalesije (evo ga upravo prolazi, ubi turbo folk iz audija) i taj iz zagreba jedini imaju audi sa tom bojom u europi..?!
ono, kao da je boja bitna, ali :icon_eek:

Da, svega su dva u Europi, jer ova boja spada u Audi Exclusiv colours, ne može se na autu dobiti tek tako, ja koliko sam upoznat i danas stoji po podatcima Papaya Orange RS4 B7 - 2 kom Europa.

Nažalost mnogo novca ne donosi i dobar ukus uz to( vezano za glazbu) haha.

pa jel samo 2 ovakva sa ovom bojom kupis sebi rs4 i ofarbaj ga u ovu boju..:icon_smile:
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Sa pik.ba.Jesate lazni,ali na bh cestama je bio.
2wdnebs.jpg
Stvarno premocno kad je komplet crn.
ndk5k5.jpg
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

MrShadow je napisao(la):
Nije lazni, to je Audi Saida Huseinovica.

Pa na piku je lazni,kontas,neko ga uslikao i stavio na pik.Ne kazem da nije bio u BiH.
Ali zar ovo nije njegov.:icon_question:
34pm6mg.jpg
 
Legend
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

pa takav je bio nekad davno:icon_biggrin:
bio u tz dosta dosta godina
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

na audiju je sad sve crno, i felge .. pa sam mislim da su i farovi neki smoked :D
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

U Brezi vidjen porsche cayenee techart magnum..bijeli kad mu slozi gas ja se najezio
 

wkd

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

VwLove je napisao(la):
U Brezi vidjen porsche cayenee techart magnum..bijeli kad mu slozi gas ja se najezio
Iz sarajeva je taj auto... pre jebeno izgleda, momak je uradio techart look, a motor je od 'obicnog' Cayenne S-a (4500 ccm)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

wkd je napisao(la):
VwLove je napisao(la):
U Brezi vidjen porsche cayenee techart magnum..bijeli kad mu slozi gas ja se najezio
Iz sarajeva je taj auto... pre jebeno izgleda, momak je uradio techart look, a motor je od 'obicnog' Cayenne S-a (4500 ccm)
pravi je magnum nije patka, bio je tamno sivi pa je opaucen, dugo je trajala opravka sad je kompletiran
 
Top