Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

BHT Ovisnik
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

jel netko mozda uslikao,nedavno oko Konjica u suprot prema Mostaru sretoh Bugatti T41 kao u onome crtnaom 101 dalmatinac,nemoguca pojava na cesti:icon_eek::icon_eek:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

388896_3691336690542_1883656814_n.jpg
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Ovaj ljubicasti/rozi chrysler evo mi ga u avliji :D rođak iz amerike ga je dovuko ovamo prije 2-3 godine tako da dok je on u americi auto staji kod mene :D
ko zivi Ilijas/Breza zna ga sigurno ;)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

znam ja chryslera... oprao sam ga par puta na pravcu semizovac-ilijas... vise nije gasao na tom dijelu :D

auto je inace seljakluk teski po meni, ali eto svako ima svoj ukus.... djevojcice se svakako loze na to, tako da rodjak to vjerovatno zna :cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Sanski Most bogatiji za jos jednog S8 ali ovaj put najnovija serija je u pitanju....Slike cim kolega uslika jer kaze sad samo zuji po gradu;)
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Matej19 je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Meni je neko sa foruma obecao da ce pricati sa vlasnikom onog plavog da dodjem da me provoza i et ne javlja se momak nikako :(

ne znam ko ti je obecao. plavi GTR sam vidio u vakufu kod nas vozio ga odavde momak al ne vidjam ga vise. ako ga opet vidim pitam cu ga. uzivo je pre pre strasan :lol:

Znam ja covijeka,sa njim sam imao manji sudar dok je vozao Opel Insigniu xD Prejebeno auto,samo dok ga poogledas najezis se

Onda ces mi ti zavrsiti voznju s njim :D
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

sub3r je napisao(la):
znam ja chryslera... oprao sam ga par puta na pravcu semizovac-ilijas... vise nije gasao na tom dijelu :D

auto je inace seljakluk teski po meni, ali eto svako ima svoj ukus.... djevojcice se svakako loze na to, tako da rodjak to vjerovatno zna :cool:

slazem se to je neki crnacki still oni to furaju on ga je takog kupio i ovamo dovuko jer mu se moze ima para boli ga briga a tamo u americi ima golf-a 5 gti turbo ovdje bude mjesec dana svaku curu koju pokupi u auto tu je i obradi :lol:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

VwLove je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
znam ja chryslera... oprao sam ga par puta na pravcu semizovac-ilijas... vise nije gasao na tom dijelu :D

auto je inace seljakluk teski po meni, ali eto svako ima svoj ukus.... djevojcice se svakako loze na to, tako da rodjak to vjerovatno zna :cool:

slazem se to je neki crnacki still oni to furaju on ga je takog kupio i ovamo dovuko jer mu se moze ima para boli ga briga a tamo u americi ima golf-a 5 gti turbo ovdje bude mjesec dana svaku curu koju pokupi u auto tu je i obradi :lol:

što ti ne obrađuješ, nije ti covjek dzaba auto ostavio :D
 
Top