Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Mecka grmi ;)
http://www.pik.ba/artikal/3149097/mercedes-benz-e55-amg/
a sada spektakl :lol:
http://www.pik.ba/artikal/3148889/audi-r8-v8-r-tronic/ :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

maloprije maybach ispred trznog centra WOG...ofirno mi bilo slikati jer je auto ispod kamera , al sam zato 6 puta prosao pored njega , prvo nisam znao sta je :D :D

evo ovakav

maybach_41.jpg


maybach-57-04.jpg
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Duke_Of_Harlem je napisao(la):
maloprije maybach ispred trznog centra WOG...ofirno mi bilo slikati jer je auto ispod kamera , al sam zato 6 puta prosao pored njega , prvo nisam znao sta je :D :D

evo ovakav

bio je ispred hotela europa, al i meni bilo ofirno slikat, ono raja okolo hodaju hehe. ne znam jel bas isti, ovaj je bio crn i prilicno prljav to sam bas primjetio i neke su strane table bile :icon_biggrin:
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

xxfmanxx je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
maloprije maybach ispred trznog centra WOG...ofirno mi bilo slikati jer je auto ispod kamera , al sam zato 6 puta prosao pored njega , prvo nisam znao sta je :D :D

evo ovakav

bio je ispred hotela europa, al i meni bilo ofirno slikat, ono raja okolo hodaju hehe. ne znam jel bas isti, ovaj je bio crn i prilicno prljav to sam bas primjetio i neke su strane table bile :icon_biggrin:

to je taj , nema drugog hahahaha :D juce je bila dragana mirkovic u wogu pa pretpostavljam da je njen :D
 

IGY

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

xxfmanxx je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
maloprije maybach ispred trznog centra WOG...ofirno mi bilo slikati jer je auto ispod kamera , al sam zato 6 puta prosao pored njega , prvo nisam znao sta je :D :D

evo ovakav

bio je ispred hotela europa, al i meni bilo ofirno slikat, ono raja okolo hodaju hehe. ne znam jel bas isti, ovaj je bio crn i prilicno prljav to sam bas primjetio i neke su strane table bile :icon_biggrin:



ee vama ofirno, a ja uradio cijeli shuting sa njima :D
dva su bila i neke macke, neka reklama je u pitanju tako da ne smijem nigdje objaviti foto masno je placeno, ali auta su ko brod, unutra je neopisivo velik, tek kako je udoban i kako ide to je prica za sebe :icon_biggrin:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Danas u Banovićima kod Supermarketa Bingo Mercedes Brabus jarane kolki jee
 

IGY

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

lhasa_green_beast je napisao(la):
Dragana se voza u phantomu koliko sam procitao a Igy imal slika barem tih cura ? :D

jbg kazem ne smi jem nista pustati on line, cak ni na pm, bice nekad uskoro reklama za neko ekskluzivno pice ;)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

maloprije vidjen u basti :D

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.3830233163049.2169468.1494451372&type=1&l=bcaf8bdbcb


:D

http://www.bhtuning.com/range-rover-evoque-t-72456-5.html
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

juce sam vidio originalnog Golfa dvicu Fire and Ice na parkingu na Malti ispred haustora Paromlinska 35 [parking ispod kluba AllStar, prema biblioteci], zagledao sam ga, auto je u ocajnom stanju, na nasim tablicama, ima 3 vrata, naprijed maska sa 4 fara, na jednom mjestu prisarafljena, duboki branici koji su usarafljeni na nekim mjestima, GTI bodykit, desnog praga nema, lijevi usarafljen za karoseriju, a i cini mi se da je jedan rub od Jette sa onom skroz plitkom lajsnom, ima celicne felge, na krovu galerija ona sa 2 precke, sav izgreban, unutra neke presvlake preko siceva, a cini mi se da nema original enterijer. Jos uvijek ima F&I naljepnice na C stubu, naravno izgrebane kao sto je i citav auto, a i F&I bedzevi na krilima su jos tu.

auto je valjda jos tu parkiran, ako se neko raspita i spasi ga od daljeg propadanja, osevapio bi se.
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Carbon je napisao(la):
juce sam vidio originalnog Golfa dvicu Fire and Ice na parkingu na Malti ispred haustora Paromlinska 35 [parking ispod kluba AllStar, prema biblioteci], zagledao sam ga, auto je u ocajnom stanju, na nasim tablicama, ima 3 vrata, naprijed maska sa 4 fara, na jednom mjestu prisarafljena, duboki branici koji su usarafljeni na nekim mjestima, GTI bodykit, desnog praga nema, lijevi usarafljen za karoseriju, a i cini mi se da je jedan rub od Jette sa onom skroz plitkom lajsnom, ima celicne felge, na krovu galerija ona sa 2 precke, sav izgreban, unutra neke presvlake preko siceva, a cini mi se da nema original enterijer. Jos uvijek ima F&I naljepnice na C stubu, naravno izgrebane kao sto je i citav auto, a i F&I bedzevi na krilima su jos tu.

auto je valjda jos tu parkiran, ako se neko raspita i spasi ga od daljeg propadanja, osevapio bi se.
:icon_eek:

:icon_question:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Šta me sve neće zadesiti ranim jutrom.:icon_cry:

:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top