Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

G2_1.6B je napisao(la):
Carbon je napisao(la):
Selmir1 je napisao(la):


Uploaded with ImageShack.us

Meni pravo zanimljiv golf, Znaci ima Rallye front, kozu unutra, i zvuk benzinca. Zao mi je sto nisam vise slika uslikao, jbg bila guzva...

RALLYE !!! :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

zabalio sam po tastaturi :D

Jel' ima neko ikakve informacije o ovome Golfu? Vjerovatno covjek konta da ima neki cuning teski koji puno trosi , ne zna sta je :lol:

vlasnik zna odlicno sta vozi cak je jedno vrijeme bio na prodaju golf je iz sarajeva vlasnika zovu didi imam par slika kod sebe na racunaru i neki video :)
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Valjda je sa ovog golfa skinut rallye front koji sada Kenan ima. A cuj onog gore, fire and ice, spasavanje...neka :icon_rolleyes:
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Ovo je didijev rallye , momak ga drzi u orginalnom stanju , takodjer ima jos jedan rallye na kobiljoj glavi u onom servisu , nezz kako se zove servis , uglavnom u njemu je TDI motor , to je koliko ja znam :)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Evo i od prijatelja SLK 200 :icon_biggrin:

Ubrzo će ga ocariniti i registrovati na naše table :cool:








 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Juce sam vidjeo bjeli SLK u Sarajevu pise na njemu 55 amg al ne znam jel taj motor u njemu
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Ovo je didijev rallye , momak ga drzi u orginalnom stanju , takodjer ima jos jedan rallye na kobiljoj glavi u onom servisu , nezz kako se zove servis , uglavnom u njemu je TDI motor , to je koliko ja znam :)

imam u Nokiji slike jos jednog crvenog Rallye-a, ovaj je na celicarama i ima druge tablice ;) nedim98 mi je svjedok :cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Evo jedna za 1. Maj :D:D:D




539926_302793356462495_100001955007414_681381_897962187_n.jpg
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

danas u zavidovicima lancer evolution svicarskih tabli, nisam ga stigao uslikat digao je prasinu pa je slika neuspjela, ali je auto bruka, valjda vcrs bude u gradu pa da uslikam
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

http://www.zaslike.com/files/pcengbvyjr1vmn3exsap.jpg
buick u Ljubuškom
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Da najavim :D:D:D:D


Trebalo bi sad u SM doci par auta na BH table ,ili eventualno njemacke pa ce bit slika : BMW M6 novi , Porsche 911 carera S , i narucen je novi audi S8 :icon_biggrin:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Auto uživo izgleda prehebeno.


560275_3987406811899_1482678180_3528308_360529332_n.jpg


P.S
Izvinjavam se na kvlitetu slike (sve se poklopilo , loš tel. + prljava šajba + nisko sunce)
 
Top