Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

danas vidio m5 e60 u mepasu malom :lol:plakako kao godine madjarske table,usb kod kolege stavit cu slike uskoro
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

evo od juce jedna mecka sl 350 u cabrio verziji

bolju sliku nisam mogao napraviti,vlasnik vozila ( ovaj u sarenom ) se ne odvaja od auta, i za ovo me mrko gledao, evo vidi se i na slici:lol::lol::lol:



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

mk3_16v je napisao(la):
danas vidio m5 e60 u mepasu malom :lol:plakako kao godine madjarske table,usb kod kolege stavit cu slike uskoro

Crni a? :icon_smile: I ja sam ga vidio danas u starom gradu oko 11 30, gledo ga 10 minuta hahaha. Strasno auto :cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

m5 e60 dva komada, M3 e46 dva komada, Audi RS4 B7 Cabrio i limuzina, Honda s2000, Chevy Camaro,...i jos ponesto...trebao bi uslikati, voze se vec mjesec dana po Modrici...:D
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Dva Aston Martina i Lambo tesko da se mogu sresti na istoj slici u BiH...

btw...ja nesto slikao...:icon_biggrin:
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Bijeli Ferrari ja mislim nase table Zepcaci bi trebali biti upuceniji dva puta sam ga vidio vec ali table mi promaknu uvijek nekako iz kosa parkiran bude, kako god bude i ciji god da je pojava je na cesti ;)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

srdjo je napisao(la):
m5 e60 dva komada, M3 e46 dva komada, Audi RS4 B7 Cabrio i limuzina, Honda s2000, Chevy Camaro,...i jos ponesto...trebao bi uslikati, voze se vec mjesec dana po Modrici...:D

Slikaj taj s2000 :)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

otkud znas, mozda neka cura vozi. ne izgleda tako lose, ne kazem da bih ja ovako uradio, ali nije ni lose toliko za npr neko zensko ili nekog pedera :D :lol:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

SeEn_BoSs je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
jao ljubicastih detalja,, meni je bezveze totalno

ZeMski :D :)


GaRGa je napisao(la):
Techart magnum cayenne


Porsche Cayenne Maff Muron





ja koliko vidim maff muron ima drugaciju masku
http://www.topgear.com/uk/photos/maff_muron_porsche_cayenne?imageNo=1
vs
http://www.carsimg.org/wp-content/uploads/2012/05/2005-techart-magnum-porsche-cayenne-front-angle.jpg
 
Top