Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

RE: Zanimljiva auta na BH cestama

A20DTH je napisao(la):

znam da je star ovaj post al malo jest smijesno mnogi misle ovo ide i nesto jer se cuje :D al motor je ok vw t2 kombija standard motor 1.6 benzin prosle godine mu skidali mjenjac i raidli a sto je naj smijesnije koliko je auto kita potroseno na auto cisti 150 kg :D jos je u prnjavoru kod istog vlasnika koji je i napravijo :cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

dado...c::: je napisao(la):
A20DTH je napisao(la):

znam da je star ovaj post al malo jest smijesno mnogi misle ovo ide i nesto jer se cuje :D al motor je ok vw t2 kombija standard motor 1.6 benzin prosle godine mu skidali mjenjac i raidli a sto je naj smijesnije koliko je auto kita potroseno na auto cisti 150 kg :D jos je u prnjavoru kod istog vlasnika koji je i napravijo :cool:

Pa ide li ista?
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

EdinZa je napisao(la):
dado...c::: je napisao(la):
A20DTH je napisao(la):

znam da je star ovaj post al malo jest smijesno mnogi misle ovo ide i nesto jer se cuje :D al motor je ok vw t2 kombija standard motor 1.6 benzin prosle godine mu skidali mjenjac i raidli a sto je naj smijesnije koliko je auto kita potroseno na auto cisti 150 kg :D jos je u prnjavoru kod istog vlasnika koji je i napravijo :cool:

Pa ide li ista?

Ne ide nikako ima dosta vremena. Sto kaze kolega gore, gomila kita sa motorom od t2. Bio atrakcija jedno vrijeme, narod letio ko na cudo:lol:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

a u pravu ste za ovo vidio ono vidio ono i ko nema vremena da slika nek ide do granice ponese kameru i ceka sva auta iz dijaspore koja ce uci u BIH ili koja izlaze iz BIH..vidio sami ja babu gotov umrla u bmwX6..:icon_smile:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Shelby je napisao(la):
devil je napisao(la):
Ovaj Mercedes "ALMINA" viđam skoro svaki dan,ovo voza rodica od moje komšinice. Cura je glupa k'o tocilo,a glumi nešto..Inače,Mercedes uživo je premoćan,velika je šteta ko ga vozi...:icon_evil:

kol'ko rodica ima godina? :D

da ne spominjem Tolinog ferrarija,vise nije zanimljiv koliko se cesto vidja po gradu :lol:

389005_434342713255859_153607756_n.jpg


i da,sad je na našim tablama :D

Ciji je tocno ovaj Ferrari, vozao se ovuda po Mostaru, sta je tocno pod haubom, kolega se sa BMW-om trkao sa njim, patio se Ferrari samo tako al nije mu mogao nista
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Jel ovo Ferari od Tole iz Zenice ako jest sad ce njemu pred zimu stici i Audi R8 ;) Nema sta lik nema BMW X6 xDrive E90 ;)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Bas me interesuje sta mu je pod haubom, ovdje nie htio stat da ekipi otvori haubu a dobro je oplakao :cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

kod nas u gradu vec dva dana zuji Mustang americkih tabli, frajer se voza ko da je 1.1 u njemu, doduse veliki je kod nas grad:lol::lol::lol::lol:

uslikam ga veceras pa cu ubacit sliku
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

sandy_mo je napisao(la):
Shelby je napisao(la):
devil je napisao(la):
Ovaj Mercedes "ALMINA" viđam skoro svaki dan,ovo voza rodica od moje komšinice. Cura je glupa k'o tocilo,a glumi nešto..Inače,Mercedes uživo je premoćan,velika je šteta ko ga vozi...:icon_evil:

kol'ko rodica ima godina? :D

da ne spominjem Tolinog ferrarija,vise nije zanimljiv koliko se cesto vidja po gradu :lol:

389005_434342713255859_153607756_n.jpg


i da,sad je na našim tablama :D

Ciji je tocno ovaj Ferrari, vozao se ovuda po Mostaru, sta je tocno pod haubom, kolega se sa BMW-om trkao sa njim, patio se Ferrari samo tako al nije mu mogao nista

sandy ovaj merc je iz mostara al vlasnik zivi u njemackoj i ceto je u mo.bas me interesuje gdje ovo slikano;)
 
Top