Zaledio hladnjak

Zaledio hladnjak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kod mene je prazna garaza moze svunoc grijat auto a i ak sta povede bice mu jos toplije:icon_question:

a ima i neki fen moze i sa njim ubrzat proces,. mada radijator radi svunoc
 

IGY

Član
joj komentara majko moja
5 stranca sam procitao od toga sve na jendu moze korisno stati

Anaja kako su ti rekli sipaj toplu vodu, ili brener i lagano grij, kolega sa posla se tako zajebavao na dvici pa mu je otpao komad bloka, ugrij nekako nesto jbg nemoj se sa tim zezati
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
Toliko clanova iz Sarajeva i niko da se ponudi da pomogne. Jednom rijecju jadno :icon_mad:

To ti je elita sarajevska na prste jedne ruke prebrojat ljude koje ce ti uskocit kad zapne...

@sema911 Hvala ti druze sto si se ponudio, ja sam na m.dvoru tako da bi nam to bila patnja

btw zivim u zgradi i garaze su u sklopu zgrade tako da u garazama nema struje osim rasvjete naravno

Uspjeo sam "nesto", nasli smo plinsku grijalicu i odledili, ispustio sam nadam se svu vodu iz bloka i ostavio tako...

a posto sam ja bijeda, nemam za antifriza ni hladnjaka nebi trebo ni vozit auto neko ko 70% foruma vozat se grasom, auto ceka toplije dane i dane kad cu bit "manje" bjeda da stavim novi hladnjak i ako budem jos manja bijeda da odradim servis!

Velik je ovaj forum nema sta....
 
Druze, ignorisi ove nepotrebne komentare i zbijanje sale na tvoj racun.. samo mlakom vodom, ne vrelom da ne pukne blok zbog ogromne temp razlike pa polako.. ili grijalicom, ostavi da grije nek' fino ugrije i odledice... u svakom slucaju, sretno druze ;)
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Druze, ignorisi ove nepotrebne komentare i zbijanje sale na tvoj racun.. samo mlakom vodom, ne vrelom da ne pukne blok zbog ogromne temp razlike pa polako.. ili grijalicom, ostavi da grije nek' fino ugrije i odledice... u svakom slucaju, sretno druze ;)

Čitaš li ti :icon_question:
 
Član
a grijalicu nemoj blizu plastika, zica, ako ti sta treba zovi i da imam neki mali fen ako moze pom
 
niksa je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
Druze, ignorisi ove nepotrebne komentare i zbijanje sale na tvoj racun.. samo mlakom vodom, ne vrelom da ne pukne blok zbog ogromne temp razlike pa polako.. ili grijalicom, ostavi da grije nek' fino ugrije i odledice... u svakom slucaju, sretno druze ;)

Čitaš li ti :icon_question:

ajde me ti nauci jer vidim da si inteligentan ;)

za savjete nikad nije kasno :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top