Zaledio hladnjak

Zaledio hladnjak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
htio sam i to predloziti, pa rekoh jednostavnije mu da usipa tople vode :) sto kaze niksa, neku platu staviti , naloziti ispod nje i voila :)
 
Član
Ja ti ozbiljno govorim ;) Neces logorsku paliti Papir po papir novine Hepo kocka Imas je u svakom granapu dvije marke - slobodno ;)
 
Član
gdje ti stoji auto u kojoj garazi ako si blizu dobrinje doslepacemo te i grij kodmene u garazi samo ako mognes uci uska je koo .....
 
Član
E ne mogu vjerovati lik zivi u kuci ima garazu okucnicu i nema grijalice unesi kakvu pec i naloze onda. Mi u stanu imamo centralno nemamo garazu i svako ima jos grijalicu, zlu netrebalo :icon_rolleyes ili istjeraj sve iz kuce i neka pusi da odlede :lol:
 
Član
Mirsado je napisao(la):
E ne mogu vjerovati lik zivi u kuci ima garazu okucnicu i nema grijalice unesi kakvu pec i naloze onda. Mi u stanu imamo centralno nemamo garazu i svako ima jos grijalicu, zlu netrebalo :icon_rolleyes ili istjeraj sve iz kuce i neka pusi da odlede :lol:

Zivi u stanu i nema struje u garazi ;)
 
Član
trizex je napisao(la):
Ozbiljno, odavno se to radi, al' rekoh mozda ti lakse da usipas vodu...

Ma vidis da je ne organizovan kako ce on nositi tu toplu vodu jos ce se sprziti kakav je, nemojte ga goniti da pali vatru belaj ce napraviti.
 
Član
De mi reci koliko vas je muskih u kuci pa da zapisate crijeva mozda i popusti :lol: sala mala. Hajde ako nista svi smo se ukljucili u dumanje i da se malo nasmijemo kolegijalnoj nevolji. ;)
 
Član
Sta god skontao, ja bih to radio odmah, minus je konstantno vani, znaci moze biti samo gore sto duze ostavis....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top