yugo by dado

yugo by dado

@323 - one druge felne su mi u garazi ja nista ne prodajem sad imam komplet kolekciju 3 -4-5 pera



@Yugo Masina- sto se tice motora nista narocito nisam radijo osim bregaste brusijo glavu 1mm dvogrlni karburator 34 weber za sad sam ostavijo original prenos mjenjaca 16/64 a uskoro ide 13/53 i malo ozbiljni motor naravno
 
@aldintdi- hvala puno a yuga radim puno parom u zadnje vrijeme :D





evo i ovi dana se radilo na yugu zamijeno sam obije viljuske nazad i postavijo zandje amorte kracene i tvrdo punjene kao za trke i uz to i gibanj sa 3 plate koji je peglan na 13cm, onda sam postavijo i novi obrtomer FK.

kada sam kinuo auto sa dizalice onda sam morao malo i da dostelujem gewinde naprijed jer bilo je razlije u 0.5cm izmedju prapova tako da sam od ruba blatobrana do gume nazad imam neki 2 do 2.5cm a naprijed 1.5 mogu reci da je sad auto druga prica po krivinama jest da na ruznom putu pomjeri ti sve organe al isplati se XD .

danas sam bas pazarijo novi motor kori je pocinje sutra covjek da mi ga radi na sistem trka kovani klopovi zamajac olaksan i sve to sto ide uz taj motor bi trebo da ima preko 90ks al tocu da jos da se uvjerim kad ga probam


evo i koja slika nabrzaka









slike nisu nesto ispale ok uskoro stizu bolje i slike ostalih radova
 
evo i za vas dva slika traktorana XD to je moja obiljena masinka :D kad sam ga uzeo narucijo ga sa staklima koja se sama zamabljuju prema jacini svjetila naravno i na njega sam nabacijo opreme kao hlanjenje u kabini felne boje traktora i jos neke gluposti :)


<
 
cini mi se da sam dao oko 250€ za oba nesjecam se tacno al ok te cifre se vrti 10 gore dole a obicno kostaju 220 komad. ja sam ih kupijo u itali
 
a yugo se se radi polako i smireno idem cvrstim terenom sto se tice yuga jer ga cijenim i volim ko auto nenormalno tako da sam odlucijo 126 aprila da idem sa njim z aitaliju :D . atraktori su mi vise hobi
 
evo danas sam poceo da se zezam malo oko felni konacno i dosla ispiracija



to je sam prva ruka poliranja ide jos jedna ruka i onda ulje za poliranje da dodje vise od niklovanog :D




jos jos poliranja xD
 
u planu je to da budje ko bombona jos nisam zavrsijo s apoliranjem ima jos jedna ruka da idu jos vise u spiglo i tek onda preko vosak za sjaj i bezbojni preko
 
Top