yugo by dado

yugo by dado

evo i danas sam malo radijo oko auta postavijo sam motorice za centralne i zamijenijo panele na vratima. sutra nastavljam raodove oko povezivanja alarma
 
evo i danas sam se malo igro oko yuga


>


felne sam postavijo sam za probu malo jer jos mi nisu stigle plastike za centar felne a napred moram staviti distance bar od 10mm jer felne ufara u amort

malo sam se igor i oko gewindi napred koji kurg sam ih odvrno jos
 
Legend
eh jesi peh sto se ovog kvara tice, ali drago mi je da pomalo sredjujes kulturno sve..
sretno druze ;););)
 
@roki_actros- hvala druze a ove sam gume stavijo gore jer su nove jako a one stare sto sam imo na felnema sa 3 kraka su bas bez sare ostale prednje jer kad sam iso za italiju gewinde sam odvrno do kraja bijo pa podero gumu iznutra



@nOKe - a druze tako ti je kad malu masinu preforsiras mora nesto i da ode xD a sve u svemu dobro sam i proso a radovi tek poceli bice jos dosta tosta toga na autu radjeno ove godine
 
evo danas na obilaznici idem pa reko daj da ga malo stisnem da se procisti auspuh



posle je jos iso gore do 170 al mi se ispraznila baterija u telefona :/
 
Legend
roki ti je vec predlozio dimenziju gume i ima da bude do bola,a inace svaka cast,bas je prelijep yugec , felge su mu sjele samo tako ;)
 
@enesss- a za gume to cu da stavim cim ove potrosim a ja sam htjeo da uzimam profil 50 kao sto zxna roki al ove su mi ispale u nekoj kombinaci pa sam ih jako dzabe dobijo a kosto se kaze kod nas sto je dzabe i budali je drago :D


@bad_look- a ide yuga i previse sa tim karburatorom a kad imam dvogrlni 34/34 onda leti al zato i trosi al sam prezadovoljan racunajuci da sam tek ovi dana stigo na 100.000km :cool:
 
Top