Windows 7-Ica?

Windows 7-Ica?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ekipa ajde da vas cujem! Koristi tko? Iskustva? Dobar-los-solidan i ostale komentare... Malo sam prosurfao i vidim da su svi sa 7100 RC beta verzijom svi zadovoljni, a takodjer ia 7600 RTM, pa evo ja se razmisljam posto je danas nedjelja, a nedjelja je inace jako dosadan dan, kontam si slozit na drugu particiju 7icu, pa ju i osobno malo testirati, a do tada cekam vase komentare... :)
 
Član
kume samo malo kad se uhodas i vise nego dobar je, sam comp ce ti postati 10x interesantniji :D

+ brzi :icon_biggrin:


(opet da napomenem, prvih par minuta il sati ces se steliti, vremenom ce ti postat extra, zagarantovano :icon_biggrin:)
 
Član
windows 7 je samo sa poslovne ljude. Nije namjenjem na igrice kao i vista. Tako ako planiras igrati igrica instaliraj xp . I pola igrica na visti i na sedmici ne moze .
 
Član
ibizasa je napisao(la):
kume samo malo kad se uhodas i vise nego dobar je, sam comp ce ti postati 10x interesantniji :D

+ brzi :icon_biggrin:


(opet da napomenem, prvih par minuta il sati ces se steliti, vremenom ce ti postat extra, zagarantovano :icon_biggrin:)

potpis :cool:
 
Član
error_xp je napisao(la):
I pola igrica na sedmici ne moze .

ja pokrenem mortal kombat iz '96 godine (koji se inače pokretao preko dosa na starim (95, 98 i Me) windowsima pa sad.... :lol:

ovako, postoje možda neke stvari (rijetke al BAŠ RIJETKE) koje nećeš moći pokrenuti odmah al za sve postoji 'zakrpa' na netu, progooglaš i nađeš u roku 1 min, imaš čak i forum windows 7 gdje je online bar 5000 članova od 7AM pa do nekih 23PM, i tu imaš sve ama baš sve moguće odgovore na pitanja koja ti još nisu ni pala na pamet :icon_biggrin:

aj da ne ispadne da hvalim cijelo vrijeme, evo da priznam manu - Win7 je predobar, al fkt :D
 
Član
ma ubjedljivo najbolji do sad. vista bila lijepa al spora do bola. 7-ica, hem sto je lijepa, hem sto je poprilicno brzi i od xp-a, vistu da ne spominjem, koja je po meni totalni promasaj bila...

na mom kompu jos uvijek xp, a na burazovom 7-ica...
 
Član
Sto se tice svega super je , ali sto se tice igara prelose je vecina igara ne moze nikako i nema jos rjesenja kako instalirat il pokrenut preko W7 tako ako mislis da igras igre nemoj , a ostale stvari bujrum extra stvar
 
Član
ma buraz ja samo kad se sjetim da na xp-u moram instalirat sve one silne drivere odma mi muka,na sedmici nista,samo krenem instalaciju i sve se samo zavesi,ja je koristim neko vrijeme,radi extra;););)
 
Član
error_xp je napisao(la):
windows 7 je samo sa poslovne ljude. Nije namjenjem na igrice kao i vista. Tako ako planiras igrati igrica instaliraj xp . I pola igrica na visti i na sedmici ne moze .

to je cista zabluda da ne rade igrice ja vec nekoliko mjeseci radim na 7-ci i samo rijeci hvale
 
Član
Koristim win SEVEN i u privatne i u poslovne svrhe do sada niti jedne zamjerke, tj imam jednu malu a to je onlone otvaranje slika u novim tabovima...
 
Koristim jos od beta verzije, a sad i full, 64 bit (Home Premium) verziju. Odlican, ne pada mi na pamet vise povratak na XP.

PC je Intel QuadCore Q6600, 4GB RAM (zbog tih 4GB je i 64bit, jer 32bit OS prepoznaje samo oko 3GB RAM-a).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top