Windows 7-Ica?

Windows 7-Ica?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
peugeot206 je napisao(la):
Koristim jos od beta verzije, a sad i full, 64 bit (Home Premium) verziju. Odlican, ne pada mi na pamet vise povratak na XP.

PC je Intel QuadCore Q6600, 4GB RAM (zbog tih 4GB je i 64bit, jer 32bit OS prepoznaje samo oko 3GB RAM-a).

Joj u mene je racunar rika a bil mogla 7-ica na moj motherboard p4pe 2.40 ghz 128 graficka 1 gb rama ????????????????????????
ps:XP mi je sad:)))+
 
Golf_2_1.6_tdI je napisao(la):
peugeot206 je napisao(la):
Koristim jos od beta verzije, a sad i full, 64 bit (Home Premium) verziju. Odlican, ne pada mi na pamet vise povratak na XP.

PC je Intel QuadCore Q6600, 4GB RAM (zbog tih 4GB je i 64bit, jer 32bit OS prepoznaje samo oko 3GB RAM-a).

Joj u mene je racunar rika a bil mogla 7-ica na moj motherboard p4pe 2.40 ghz 128 graficka 1 gb rama ????????????????????????
ps:XP mi je sad:)))+

Moze ti win 7 ali neces biti zadovoljan prformansama, dodaj jos 1gb rama i extra.

Sto se tice gore price Win 7 je za poslovne ljude, prica cisti promasaj, momak sigurno nije ni probao pa prica.
Ja koristim Win 7 od kako je izasla 7100 ver, nakon nje sam nabavio regularnu verziju x64, operativni je nesto najbolje sto je microsoft izbacio do sad. Inace, Win 7 je zasnovan na platformi XPa, sa grafickim okruzenjem Viste unaprijedjene, sigurnosno je mnogo naprednija, podrska aplikacijama kao i koristenju visejezgralnih procesora, podrska za sve igrice i aplikacije, jer ima compability mode, tj ukoliko aplikacija nije podrzana od strane Win 7, jednostavno definisete da se pokrece kao pod XP SP3 i rjesena stvar.
Sto se tice igrica, ako imas dovoljno rama i ok grafiku, performanse su nevjerovatne.
Sad ako nekome jos treba kakvih detalja u vezi operativnog, neka pita.
I da, kao sto je gore pomenuto, bio je jedno vrijeme prisutan problem sa slikama, kao i njihovim update na web, ali je relativno brzo rjeseno.
I naravno, redovan update je nesto bez cega ne pomisljajte.....
 
ja skidam s torrenta
trazi oem verziju, prije nego pocnes skidati provjeri komentare da li je torrent ok, a vidi po forumu ovdje bilo je linkova direkt provjerenih, postavljao sam ja za torrente i jos neko je na rapidu postavljao, cini mi se u odjeljku www linkovi ili off topic
 
po meni do sad najbolji windows, i ove price da igrice nemogu su za malu djecu, ja imam kamaru igara instalirano i naravno da sve moze, ono sto je starije i nemoze i za to ima opcija pokreni kao 98/2000/XP.. itd..
 
Član
Golf_2_1.6_tdI je napisao(la):
peugeot206 je napisao(la):
Koristim jos od beta verzije, a sad i full, 64 bit (Home Premium) verziju. Odlican, ne pada mi na pamet vise povratak na XP.

PC je Intel QuadCore Q6600, 4GB RAM (zbog tih 4GB je i 64bit, jer 32bit OS prepoznaje samo oko 3GB RAM-a).

Joj u mene je racunar rika a bil mogla 7-ica na moj motherboard p4pe 2.40 ghz 128 graficka 1 gb rama ????????????????????????
ps:XP mi je sad:)))
Na microsoftu pise da je system req barem 1.0ghz procesor, te 1gb rama, i 128grafike, stoga ti zadovoljavas minimalne kriterije sto se tice rama i grafike, sto znaci da mozes, a kako ce ti raditi to ti nebih znao odgovoriti, sto se rama tice 1gb je dovoljna, al grafika ti je mala...
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Golf_2_1.6_tdI je napisao(la):
Joj u mene je racunar rika a bil mogla 7-ica na moj motherboard p4pe 2.40 ghz 128 graficka 1 gb rama ????????????????????????
ps:XP mi je sad:)))
Na microsoftu pise da je system req barem 1.0ghz procesor, te 1gb rama, i 128grafike, stoga ti zadovoljavas minimalne kriterije sto se tice rama i grafike, sto znaci da mozes, a kako ce ti raditi to ti nebih znao odgovoriti, sto se rama tice 1gb je dovoljna, al grafika ti je mala...

ma moze ti gurati 101%, ja sam malom rodjaku instalirao cak mu je procesor stari 1.7ghz, rama isto 1gb i graficka ista 128mb, kod njega nije bilo nikakvih problema posto sam mu morao i igrice neke instalirati itd i nije uopste usporio vremenom, no sikiriki :D
 
Član
ibizasa je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Golf_2_1.6_tdI je napisao(la):
Joj u mene je racunar rika a bil mogla 7-ica na moj motherboard p4pe 2.40 ghz 128 graficka 1 gb rama ????????????????????????
ps:XP mi je sad:)))
Na microsoftu pise da je system req barem 1.0ghz procesor, te 1gb rama, i 128grafike, stoga ti zadovoljavas minimalne kriterije sto se tice rama i grafike, sto znaci da mozes, a kako ce ti raditi to ti nebih znao odgovoriti, sto se rama tice 1gb je dovoljna, al grafika ti je mala...

ma moze ti gurati 101%, ja sam malom rodjaku instalirao cak mu je procesor stari 1.7ghz, rama isto 1gb i graficka ista 128mb, kod njega nije bilo nikakvih problema posto sam mu morao i igrice neke instalirati itd i nije uopste usporio vremenom, no sikiriki :D
Eto ga onda peugeot ne treba da se sjekiras :D instaliraj i radit ce... :) I ja isto radim instalaciju na racunar sa 1GB rama, al je procesor dual core, tak da nebi smjelo biti problema, a i grafika je 256...
 
Član
zen3dom je napisao(la):
Moze ti win 7 ali neces biti zadovoljan prformansama, dodaj jos 1gb rama i extra.

Sto se tice gore price Win 7 je za poslovne ljude, prica cisti promasaj, momak sigurno nije ni probao pa prica.
Ja koristim Win 7 od kako je izasla 7100 ver, nakon nje sam nabavio regularnu verziju x64, operativni je nesto najbolje sto je microsoft izbacio do sad. Inace, Win 7 je zasnovan na platformi XPa, sa grafickim okruzenjem Viste unaprijedjene, sigurnosno je mnogo naprednija, podrska aplikacijama kao i koristenju visejezgralnih procesora, podrska za sve igrice i aplikacije, jer ima compability mode, tj ukoliko aplikacija nije podrzana od strane Win 7, jednostavno definisete da se pokrece kao pod XP SP3 i rjesena stvar.
Sto se tice igrica, ako imas dovoljno rama i ok grafiku, performanse su nevjerovatne.
Sad ako nekome jos treba kakvih detalja u vezi operativnog, neka pita.
I da, kao sto je gore pomenuto, bio je jedno vrijeme prisutan problem sa slikama, kao i njihovim update na web, ali je relativno brzo rjeseno.
I naravno, redovan update je nesto bez cega ne pomisljajte.....

Bravo druze, svaka cast za ovo, slazemo se u svakom pogledu...I sto je po meni najvaznije ovde, igrice rade ko lude...Za igrice me je odusevio, znaci predobar je, u svakom pogledu nov...Naravno, treba vremena da se naviknes i provalis sta gde i kako....Ali najbolji Windows do sada, barem po meni....:cool:
 
Član
Ma ljepota,jos mi na faxu dobivamo dzaba originalnu verziju svih microsoft software-a,tako i 7 mice.
 
Član
neki dan dobio lincecu za win 7 professional, do sad sam koristio ultimate, pa cemo vidjeti sta ima na ovoj :)
uglavnom EXTRA win, brzi, bolji, pouzdanij sto je najvaznije :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top