VW Scirocco mk2 85'

VW Scirocco mk2 85'

Član
Bas danas mozda naletim u Mostar ali evo strah me skidati dizne,kazu popucaju odmah one gumice sto ih drze cim ih jednom probas skinuti.
 
Član
Ajde drzim te za rijec, ajde bola da sklopimo ova ciganska auta koja su poljepljena izolir trakom ali jebeno idu da pravimo neka vremena abd 16og upadam s nitrom :*
 
Član
Brate pravit ce mo nesto pa makar ti ja krepo i ispod svog i ispod tvog auta...Sta je ovo svi se nitrom pucaju samo ja osta okorijeli atmosferac Xd
 
Član
Danas auto provozan na pisti ide jako dobro 185 na citavu pistu i vise nego sam zadovoljan..Malo se nekad zastuca ali ubiti ide imam jos posla oko motora i nekih gluposti al mogo bi uskoro na cestu i da radi kako treba :)
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
Danas auto provozan na pisti ide jako dobro 185 na citavu pistu i vise nego sam zadovoljan..Malo se nekad zastuca ali ubiti ide imam jos posla oko motora i nekih gluposti al mogo bi uskoro na cestu i da radi kako treba :)

Može to puno bolje ići....
 
Član
Kico samo se potegni sa Zelom i ako mu ne oderes bekinju baci to u smece :lol:
Ma mozda on vec i ide kako treba jer vrlina tih auta nije visoka krajnja brzina nego startnost do nekih 160 kmh.Ja sam jucer na pisti poderao Lanciu Kappu sa 2.5 petakom od 175 ks toliko da je momak odustao nakon 200 metara(kaze nema sanse brzi si puno) iako bi me Kappa odrala na autocesti.Veliku ulogu igra i mjenjac,kod mene je od 8v sad neznam jeli to razlog ili felge 16 ali ni moj KR nemoze preci 185 kmh ali zato je startan da to nije istina i tu brzinu u trenu napuni,npr Rafin kadjo sada bjezi samo za duzinu auta a vidili ste kako ide .
 
Član
Bolc@ drago mi je cuti od tebe pogotovo da to auto ide brze :D
Gti Fan pa nije zar da i ti ides 185 na citavu pistu :/ kod nas je razlika 10hp u masinama i izgleda da se moje navrtanje inbusom i igranje sa razvodinkom isplatilo :) Nesekira me zela ali cu stati sanjim da vidim u koja sam doba :):icon_smile:;)
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
Bolc@ drago mi je cuti od tebe pogotovo da to auto ide brze :D
Gti Fan pa nije zar da i ti ides 185 na citavu pistu :/ kod nas je razlika 10hp u masinama i izgleda da se moje navrtanje inbusom i igranje sa razvodinkom isplatilo :) Nesekira me zela ali cu stati sanjim da vidim u koja sam doba :):icon_smile:;)
Malo iznad 180 mi je top speed po satu a sat mi na ovim 16kama pokaziva tocnu brzinu a ne 20 kmh vecu kao u vecine ostalih auta,cekaj ja i zaboravio da je u tebe PL ;) ,neznam nemam bas neki top speed ni ja sa KR om ali ispaljuje se ko raketa :icon_biggrin: .Ali kazem ti ,to su startne jurilice za zavojite ceste ali top speed im nije bas vrlina,PL u golfu je deklariran na max 200 kmh.
 
Član
koji će mu ***** da ide toliko, gdje će voziti... bitnije je ubrzanje, ne mora ni ići više od 160, ali neka kida ubrzanje :icon_biggrin:
 
Član
Bacaj Kićo u smeće :D

http://www.zeperfs.com/duel276-743.htm

Vidimo se :123::icon_exclaim::spam::icon_twisted::D:lol::icon_question::icon_rolleyes::icon_smile::cool::icon_smile:
 
Top