VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
Svaka cast Enes na planovima i na realizaciji njih, golf je top na daleko ovakav primjer nema. I radujem se narednim updateom.
 
Član
Svaka čast na trudu i radu autić je bombonica a enterijer malo malo pa pogledam jer je savršeno skrojen svaka čast majstoru,očekivao sam te u Gradišci da ćeš doći da se upoznamo i da malo bolje pogledam cijeli auto ali otom potom.
 
Najdetaljniji momak na balkanu , reci mi gdje kupujes carbon pravi , ja sam htio sa ebay-a ali me strah ne znam sta ce mi doci , hocu haubu da uradim jer je ova fabricka teska ko tuč
 
Legend
hvala momci , kako je vrijeme ljepse , dolaze i skupovi i druzenja pa sam morao poceti , slabo stizem slobodnim vremenom al se trudim hajde....
oo dragone druze za haubu treba puno puno slojeva , pre skupo izadje , ali da se presvuku neke stvari hajde ok
javio sam ti se oko detalja ,....
dimce druze jednostavno nisam stigao ,eto prvi put od kako se odrzava sam event nisam mogao stici
bice prilike valjda ,
sale , ferih idemo u KA ?
 
Legend
obavezno mijo , svake godine s kim god stignem malo stanem a tu smo i dan i noc moramo se vidjeti :D
sale , gledaj da odes , definitivno najjaci meet u ovoj regiji
hvala druze aksham
Dzinn , hvala jos jednom , izasao si mi u susret sto bi malo ko uradio i trosio svoje vrijeme , castim te u KA , a ako sta zatreba od mene samo jocker zovi
 
Top