VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
sta reci koju posluku porat vrh ;) meni su bolje gti stope od ovih red nekako mi se bolje uklapaju jer imas kombinaciju crne i bijele boje na autu tako da bar meni bolje cuce al i ove nisu lose za promijenu ;)
 
Legend
hvala narode ...
a po pitanju motorizacije .... svi pricate kao da je abf nula bodova , dvojba jeste izmedju 18T i ABFa
150konjića mi je sasvim dovoljno , a sad da uzmem 18T pa da ga dizem iznad 200 , zasto ? ne vozim race a i ne patim od toga bas previse
abf ili 18T ce biti aBd , ali nekih dorada i zajebancije osim sminkanja nece biti :cool:
 
Član
Izgled nema potrebe komentarisati vishe,

a sto se tice motora uvijek bi se prije odlucio za abf osim ako je u pitanju 1.8t iz s3
 
Član
Uvijek mi je bila zanimljiva tema kad neko spomene mijenjanje motora...svi bi odmah neke motore od 200-300 ks...a vise od pola vas nema ni motore od 100 ks...trica ko trica mislim da nema potrebe da se komentarise...imas druze najspremnije auta na bih prostorima...to je definitvno..tako da koji god motor ubacis bit ce po ps-u sto se tice izgleda. ABF je extra motor, kao sto rece nisi rejser...grehota je ovo gasati ovo se cuva ko oci u glavi.

;);)
 
ma na stranu konjice, mislio sa sminkerske strane, vise mi je neki moderniji, noviji motor za ovo tvoje cudo, nego abf koji je ionako fabricki dolazio u trici
 
Legend
ma sminkacemo koji god da dodje :cool:
favorit mi je abf pa sad ... to je iduci veci posao fino cu da razmislim jer jednom to radim

@ littlledragon , kutija je vec bila u nekoj sivoj poput sive temeljne boje ,... pa sam je samo polio u mat crno
a ako mi se bude dalo , imam zelju da je puknem u maskirno / smb
nesto ovako ... jedino crna podloga pa preko bijelo / tamno sivo

7308223914_7eea19a47e_z.jpg
 
Legend
Little Dragon je napisao(la):
pa to je bar lako , opinturas ga u bijelo prvo i onda stikerima napravis fleke mala je povrsina pa je lako i nece te puno izaci

bas tako sam i mislio
ali kad uhvatim vremena onda cu to i raditi ,... ipak kutiju koristim samo po potrebi ako gdje dalje idem i treba stvari trpati

hafaR_ABF je napisao(la):
Ma kakav 1.8t abf-a ubaci i cipuj ga i ima da budes rahat niti turbine ni koje kakvih zajebancija ide abf bas fino ;)

oba su odlicna solucija druze
ali ipak me vise privlaci abf ... lagano cu i to rijesiti , samo polako ima vremena preko zime aBd
 
al turbo ima onu jednu stvar na koju se svaki entuzijast sav sjebe kad cuje, aj sto usisava, al kad kihne, ijaaao :)

zezam se, aj necu te vise smarat po temi, koji god da odlucis, znam da ces slozit po ps-u, a to i jeste najbitnije ;)
 
Top