VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
pravo dobra trica svaka cast za ulozeni trud;) samo me interesuje kad si skinuo letvicu sa gepeka koji mehanizam ti je trenutno za otvaranje :icon_question:
 
Član
U Gradisci bilo fino, opet smo sreli i pario sam oci na ovoj makini! :icon_eek:
Sve je extra odradjeno, nemam zamjerke. :cool:

Poz Drugar :icon_smile:

PS: Mislio sam na ovaj volan (Lupo 3L)
http://i.auto-bild.de/ir_img/5/4/2/9/0/1/VW-Lupo-1-2-TDI-3L-560x373-135098b2f6046da0.jpg

Pozzz ;)
 
Član
Sta da ti kazem ? I previse sam zadovoljan Golfom , sav je sexy, uvjerio sam se da odlicno ide za SDI ... isli smo iza tebe 160 kmh :D:D


Sve u svemu drago mi je sto sam te upoznao ,stvarno vidi se da si velik covjek , i da si raja prava ... :icon_biggrin:

Mozda sam ti bio dosadan s onim Enesee de upoznaj ovog , de onog :lol::lol: al haj bgt ,barem sam ti cuvo golfa :D


PS. Jes sta osvojio danas ?
 
Legend
@ grujo , hvala legendo , cijenim to ;) znam znam ,odmah sam skuzio na koji volan mislis , cak ovaj sivi dio se olakira kakva je vec boja auta i super izgleda , ali jbg nisam ljubitelj vecih volana , a Raid 280 sam dugo prizeljkivao , nasao i prezadovoljan sam

@ badboy :

ma daj ne zajebavaj sto bi bio dosadan , tonu ljudi i sa foruma i mimo foruma sam upoznao , sve i jedan legende , a drago mi je da smo se ako nista izzezali , i opet cemo nadam se druze
a hej ..... 160 uz brdo , imam svjedoke :D heheh,ma zadovoljan sam s tim , nije racer al nije ni prdavac teski
a kuci sam donio 3 pehara :

- Best Interior ( naj bolja unutrasnjost vozila )
- Street style u svojoj klasi 2 Mjesto
- Od ukupnog broja auta su sudci 3 auta izdvojili , i tu sam 3 Mjesto
 
Član
auto koje mi je danas upalo u oci i morao sam preletiti da ga vidim blize

sve pohvale, mislim uzivo je dosta dosta ljepsi , svaka cast za rad i trud
 
To macko;);) Svaka Cast!
Jbg mi nismo mogli ici, ja danas radio...TT isto nije gotov, Nero na VR6 isto radio,zelembac takoder i eto :D
 

MTR

Član
iskreno nisam pratio projekt na forumu , slika je slika al ono sto sam danas vidio u zivo je za 10 ;) , sve upakovano kako treba i na svom mjestu , svaka cast :cool::cool::cool:
 
Top