VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
svaki put se ponovo razbolim kad ga gledam :cool::cool:

nego nesto kontam ove kape retrovizora bi mozda bile bolje u boji auta, ili ti hoces bas da budu ovi crni detalji
 
Legend
opet hvala svima ljudovi ;)
dzinn , pa da to je i meni bio problem , i ja sam siguran 99% da nankang ne radi ovu dimenziju , ako imas nekog vani , neka ti vidi s ebay-a Milanza 195 40 R16 , povoljna guma sa trzista jeftine radne snage

kavaz druze , da tako je meni bolje , i prije je bilo mat crno , i nekako mi jednostavno uz gti body bolje leze i crni retrovizori ;)
 

187

Član
ne znam, da probas uraditi u ps-u tu masku bez znaka i felge u neku boju da vidis kako bi bilo... ali i ovako je pre pre pre pre dobrooo :cool:
 
Legend
audi sc je napisao(la):
drug,neznam ni sam koliko cu puta pohvaliti tvoga golfa
svaka cast,po meni najkompletnije auto na forumu

187 je napisao(la):
ne znam, da probas uraditi u ps-u tu masku bez znaka i felge u neku boju da vidis kako bi bilo... ali i ovako je pre pre pre pre dobrooo :cool:

ne znam ni sam , rekao sam ako nadjem jos jednu ovu masku mozda bi odradio cisto onako , ali nebi mi to pratilo ostatak izgleda na autu , a za felge polirano sve mi je naj ljepse , hocu kupiti pozlacene sarafe , to sigurno , cak sam mislio uzimati sire rubove , al mi se toliko dopalo kako sad stoji na autu da je upitno da uzmem ili ne ...... vidjecemo do kraja sezone , uvijek se namislja i ima sta raditi , hvala druze ;)
 
Član
Kako vise da te pohvali covjek! Auto svakim danom sve bolje i bolje! A kada covjek pomisli da nemoze bolje da bude ti nas ubjedis u suprotno! Svaka cast druze i samo tako nastavi! :cool:
 
Član
Znam znam da su i prije bili crni, al nesto kontam mozda bi mu i onaj nosac retrovizora u crnoj bio dovoljan da se uklopi uz body, a da poklopci budu bijeli..
eto ako neko vidi neka uradi u ps, cisto da vidimo
naravno, ti kako tebi najbolje godi radis, a radis to odlicno ;)
 
Legend
kavaz druze znam , fino je i tako , al mi se vise ova varijanta svidja ;)

ernade znam , uskoro uzimam zlatne , rijesio bih to odmah al je puno para otislo pa ce pricekati samo malko ;)
 
Član
slobodno, bez sekunde razmisljanja mogu rec. najkompletnija tricu u bih i sire. to je moje misljenje, svaka cast :cool:
 
Član
ova i Raletova trica su definitivno najjace na Balkanu :cool:

tabla je predobro ispala, a jel' mi se cini ili na suvozacevom tapacirungu ima nekih nepravilnosti, malo se materijal kao nabrao :icon_question:

i jesi mozda razmisljao da vratis vrata gepeka u fabricko stanje, ali sa ovakvom lajsnom, po meni bi puno ljepse izgledalo, nekako nazad kao da nesto fali

Showroom_85.jpg


http://www.cult-society.net/en/component/k2/item/18-clean-style-griffleiste-für-golf-3-mit-drücker-20-weihnachtsrabatt
 
Legend
jeste naborano malo ispalo na donjem onom krivudavom zavlacku , eko koza se neda previse rastezati grijanjem jbg , da se radilo pravom kozom kostalo bi uuh skuplje , pa mi ni ne smetaju te sitnice ....

sto se gepeka tice , kako sam htjeo tako mi odradjeno ,.......ova varijanta je takodjer super , vidjecemo kad dosadi nesto ce se raditi :cool::cool:


a sta je u planu .......

US branici , al dok malo stanem na noge od troskova ;)
 
Top