VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
Ako budem dolazio javim ti ... ima Tony Cetinski 7.06. u Bihacu na trgu ... moglo bi se posjetiti :cool:

A jedan od ciljeva je i diskoteka XL ... sve su svemu javim ti imam broj ;)
 
Legend
denis_19 je napisao(la):
Samo druze ... ne mjenjaj fele ni pod koju cijenu .. a auto je bombon :) :) Pozz mi buraza :)

Trazio sam ih par godina , pa sad jedino mogu kupiti jos jedne neka ih , al ove ne idu nikud , buraz sad bio ,imas i ti veliki pozdrav druze deno ;)

badboy je napisao(la):
Ako budem dolazio javim ti ... ima Tony Cetinski 7.06. u Bihacu na trgu ... moglo bi se posjetiti :cool:

A jedan od ciljeva je i diskoteka XL ... sve su svemu javim ti imam broj ;)

;)
 
Legend
hvala ljudovi,........oko moje , doci ce i masina na red , samo cekam bolja vremena da ne moram sebi glavu razbijati nego pali i gas
 
Član
pratim od pocetka ove slike i vidim da si na pocetku projekta ove dvokomorne farove rastavljo i rubove bojio matom i nije lose,mene interesuje kako si ovo staklo rastavio od fara, vratio ga na normalu ;)usput golf je boli glava i potpis za post prije 1.8T ;);)
 
Legend
evo druze , podavno je bilo , tad sam bas i DIY napisao ,...ima sve

http://www.bhtuning.com/smoked-farovi-diy-t-36294.html ;)
 
Golf vidjen u kkarlovcu...extra nema dalje...samo molim te kad bude love po visku kromiraj sarafice od BBS-a i bit ce vrh;)
 
Član
Ne volim Golf ali ovo je :icon_eek:

Prijatelju, definitivno najljepša trojka koju sam IKAD vidio :icon_smile:

P.S. Nisam nigdje primjetio ali me zanima koliko je motor jak? Možda sam profulao negdje ako si slučajno napisao...
 
Legend
hvala ljudi ;)

@kick ,.........e motor je bijeda :lol: 1.9sdi ......... to ce da se mijenja za neka bolja vremena , kad se bude mijenjalo , bit ce nesto puno jace aBd , razlog sto je u njemu jeste sto je auto novo kupljeno , 140 000 trenutno predjenih , nikad nikakvih problema i stedljiv je u ova mutava vremena
 
Top