VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
najbolji projekt za pratiti ;)

samo mislim da sam vidio neke brembo wanna be plastike , vjerovatno da mi se samo ucinilo posto sam sinoc gledao slike u kasne sate :D
 
Član
Svaka cast na projektu. Po meni jedna od najboljih trojki u drzavi, pa i sire. Auto s pedigreom, sto bi se reklo...
Neka je sa srecom u daljim radovima. Interijer za deset.
 
Legend
drago mi je da vam se svidja , hvala momci ;)

ekreme druze jos nisam stigao , mislim da cu do vikenda da ih rijesim , ali raspitao sam se , nebi trebalo biti problema,....al opet znaces moja iskustva pa ti javim kako ce se ponasati sto se temp tice ...
 
Član
enese svaka cast sve super odradjeno ali imam jednu zamjerku kad vec pokusavas da odrzis koliko toliko u orginalu brate taj volan zamjeni stavi npr . od Pola 6N2 onaj orginalni sa tri kraka mislim da bi bolje lego nego ovaj trenutno sto imas

pozzzz
 
Član
Svaka ti cast po ko zna koji put ... Golf je sex :cool::cool:


Kad smo kod sexa malo off: neki dan sam bio u Bihacu pa imamo ja i Ernad (black_devil ) iste kolegice heh, nego gdje je neki AMBASADOR (kafana) tu kod vas , kazu ludilo , jedna sluzi , druga pjeva :lol::lol: pozz iz Sane
 
Član
badboy je napisao(la):
Svaka ti cast po ko zna koji put ... Golf je sex :cool::cool:


Kad smo kod sexa malo off: neki dan sam bio u Bihacu pa imamo ja i Ernad (black_devil ) iste kolegice heh, nego gdje je neki AMBASADOR (kafana) tu kod vas , kazu ludilo , jedna sluzi , druga pjeva :lol::lol: pozz iz Sane

preko puta autobusne stanice,na samoj raskrsnici,a dodji ti u 10-tku i XL :lol: :lol: :lol: tu je ludilo
 
Legend
hvala na lijepim komentarima decki ;)
sto se volana tice , ne ,...nista ne mijenjam , ovo je "kult" a i to sto si rekao ,znam da super stoji druze
@badboy: hahaah ima ima , nisam tu bio ima godina ....al tako je inace,kad dodjes javi se pa idemo gdje god tebi volja :cool:


usput ..... usisna grana je ispolirana , brembo poklopci postavljeni , poklopac motora postavljen .....ja pre zadovoljan ,....bice koja fotka ;)
 
Top