VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Ok ako je tako mislim cisto je to bio savjet neznam kako je kod mk3,znam da sam ja imao problema...a te ploce za nagib su extra stvar;)
 
Legend
dzinn16v je napisao(la):
Ok ako je tako mislim cisto je to bio savjet neznam kako je kod mk3,znam da sam ja imao problema...a te ploce za nagib su extra stvar;)

ma znam , razumijemo se druze ;) steta je velika sto trebaju adapteri , eto mislio sam ici na redrill , ali iskreno , kriticno mi je to kod nasih varioca
a budes li ti imao problema , slobodno javi da ti pomognem u vezi nagiba,probao sam vise varijanti pa ti mogu i slikovito poslati kako na kojem nagne tocak ;)
 
Član
enesss je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Ok ako je tako mislim cisto je to bio savjet neznam kako je kod mk3,znam da sam ja imao problema...a te ploce za nagib su extra stvar;)

ma znam , razumijemo se druze ;) steta je velika sto trebaju adapteri , eto mislio sam ici na redrill , ali iskreno , kriticno mi je to kod nasih varioca
a budes li ti imao problema , slobodno javi da ti pomognem u vezi nagiba,probao sam vise varijanti pa ti mogu i slikovito poslati kako na kojem nagne tocak ;)

nije baš lako napravit adaptere sa4x100 na 5x112 jer se rupe poklapaju zato pređi na 5x100 i onda napravi adaptere sa 5x100 na 5x112 od 1,5 cm i stavi šire rubove da budu 9j ;)
 
Član
Stvarno ga čuvaš prijatelju :) volim to vidjeti ja sam uvijek bio zategnut što se tiče šminkanja auta, uvijek sam ostavljao sa strane da bi uzeo bolje... al kad pogledam tvoj projekt od početka do kraja shvatim da da je to užitak i neznam odgud ti više ideje krvi ti :lol: a sjećam se još na početku ovog foruma kad sam ti mixeve slao, ko bi rekao da će ovako izgledati :icon_smile: :cool:
 
Legend
hvala melvin druze ;)

george :

hehe ima li mixeva ?
a odkud mi ideje , jbg kad ovaj hobby / sport kraja nema,ko to voli , bolestan je za zivota,i uvijek se ide na bolje kako kad se moze :cool:
hvala druze
 
Član
Ma necu nista da pisem druze, ja cu doci do cazina pa da ti fino kazem da ti je auto vako :cool: i mogu li felge na kredit se uzeti :D
 
Legend
hvala ljudovi

selmire ma bujrum kad god samo me zovi

adi , pa da druze , .... a prodajem ako prodam,ako ne prodam neka ih ...dzaba sigurno nece od mene,i kostale su me , a i namucio sam se oko njih ;)
 
Član
prve cetiri teme po broju pregleda>


SEXY SLIKE DJEVOJKE (835,908 pregleda)
SMIJESNE SLIKE (689,956 pregleda)
anti-tuning (554,566 pregleda)
VW Golf MKIII/vento front by Enes "ZIMSKI SAN......BBS RS16" (378,173 pregleda)

od projekata, tvoj je na prvom mjestu zasluzeno :cool:
 
Legend
sub3r je napisao(la):
prve cetiri teme po broju pregleda>


SEXY SLIKE DJEVOJKE (835,908 pregleda)
SMIJESNE SLIKE (689,956 pregleda)
anti-tuning (554,566 pregleda)
VW Golf MKIII/vento front by Enes "ZIMSKI SAN......BBS RS16" (378,173 pregleda)

od projekata, tvoj je na prvom mjestu zasluzeno :cool:

hehehe aaa gdje iskopa ovaj info druze moj , al vidi , odmah sam ispod anti tuning-a :cool::cool:
 
Top