VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
svaka cast druze.. s ovim BBSicama nemozes pogrijesit.. iako je pomalo postalo monotono .. al izdvajas se jer ce tvoje bit 16" .. samo naprijed ;) respect za ovog golfa!;)
 
Član
najljepsa trica na forumu i sire sigurno bar po mom ukusu, mogu misliti tek kako ce izgledati na bbs-icama
svaka cast ;)
 
Legend
hvala decki , imam dosta vremena za radukanje ...gledacu da bude savrseno , stretan sam jer nemam popravaka , u savrsenom su stanju ,a prijatelj zlatar ce aBd da pozlati sarafe , to nikad do sad nisam imao , pa to nekako naj vise iscekujem , bice fotki kako se sta bude radilo ;)
 
Felge su odlicne...tek ih sada vidio....nadam se da neces imati problema jer su 8jota a adapteri moraju biti minimalno 2 cm debljine...koji ti je ET na njima? Znas o cemu ti govorim da ne bi previse virile van blatobrana:icon_rolleyes:

Gdje si ih iskopao ako nije tajna?
 
Legend
dzinn16v je napisao(la):
Felge su odlicne...tek ih sada vidio....nadam se da neces imati problema jer su 8jota a adapteri moraju biti minimalno 2 cm debljine...koji ti je ET na njima? Znas o cemu ti govorim da ne bi previse virile van blatobrana:icon_rolleyes:

Gdje si ih iskopao ako nije tajna?

eto sreca pa sam mislio na dugorocno , kad sam lakirao golfa , obrve su predvidjene da dovoljno/ i vise nego dovoljno mjesta imaju

ET je 24 , sirina 8 ..... volio bi da je 9 ali otom potom i rubove cu vece kupiti

ma nije tajna , dosle su iz mostara druze , cak do jablanice sam maksuz po njih isao iz cazina
Hvala puno druze ;)
 
Vjerujem...i u mene na duji su obrve max izvucene ali opet sa mojim bivsim borbeticam 9x16 ET 15 nisam nikako mogao dobiti da ga zakucam kako ja hocu a da ne struze guma o rubnjake...

Hocu ti reci da 8j nije malo u kombinaciji sa ET-om 24 i jos plus 2cm adaptera....moglo bi to poprilicno strsit van:icon_rolleyes:

Probaj vidjet ces uzmi neku distancu od 2 cm i uhvati felgu na jedan saraf cisto da vidis kako ce izgledati:icon_smile:
A gumu bih ti preporucio 195 45...iako 195 40 puno bolje izgleda ali jbg. Nisu nase ceste za toga;)
 
Legend
dzinn16v je napisao(la):
Vjerujem...i u mene na duji su obrve max izvucene ali opet sa mojim bivsim borbeticam 9x16 ET 15 nisam nikako mogao dobiti da ga zakucam kako ja hocu a da ne struze guma o rubnjake...

Hocu ti reci da 8j nije malo u kombinaciji sa ET-om 24 i jos plus 2cm adaptera....moglo bi to poprilicno strsit van:icon_rolleyes:

Probaj vidjet ces uzmi neku distancu od 2 cm i uhvati felgu na jedan saraf cisto da vidis kako ce izgledati:icon_smile:
A gumu bih ti preporucio 195 45...iako 195 40 puno bolje izgleda ali jbg. Nisu nase ceste za toga;)

sad na borbetkama mi je 9j ET30 , nazad 3cm distancer i ide pod obrvu ,....ali sa 195 45 stretch-om i zaboravio sam napomenuti da imam ploče za nagib , tako da i tu imam fore :lol:
ja mislim da ce ici ok , ali opet zao mi sto nisu 9 ...... necu se smiriti dok ne uzmem sire rubove
evo imam i ponuda da prodam ove 195 45 , ali mi zao jer su nove vozene 3-4 mjeseca , a na sve ove troskove mi se neda davat za /40 .... bolje neka sacekaju ove jer na sire obrve ce mi opet /45 idealno doci
 
Top