VW Golf mk4 1.8t update 83.str 19

VW Golf mk4 1.8t update 83.str 19

Član
RE: Golf 4 1.8t radovi na body kitu 90str.

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
soffa, za prvo se ne slazem jer ne volim mat, kad bi se uradio sav žne sumnjam da bi bilo zanimljivo,
ali ja vjerujem samo u sjaj,, drugi prijedlog podrzavam u potpunosti ;)

pa dosta mi je i plavih i crvenih i sivih all kad si bas tako unikatan i radis za sebe stvari onda bi i boju ovako odradio sa nekim mozda kristalima..;)
0607eurp_19z+2004_Volkswagen_R32+Front_Side_Parked_Wet.jpg
 
RE: Golf 4 1.8t radovi na body kitu 90str.

to jos ostaje misterija, odavno mi se motaju 2,3 boje u glavi bijela plava crvena
sa crnim krovom, mrezicama i detaljima ;)

mada ako kojim slucajem toliko poludim, ide plava jazz blue
 
Legend
RE: Golf 4 1.8t radovi na body kitu 90str.

dosta bolje sad izgleda nego prije, mislim da ce biti extra kad se sve odradi nije sad previse dzidzav ;)
 
Super Moderator
RE: Golf 4 1.8t radovi na body kitu 90str.

Fino fino svidja mi se samo tako nastavi.. Samo druge 18-ke stavi one sto si imao ne stoje mu bas nesto i malo i pod naravno. Prednji kraj mi je malo losiji kd zadnjeg i jedino sto mi se ne svidja je sto je tablica dole nekako mi ne lezi bolje da je vratis gore?
Sve u svemu ;) pratim vec neko vrijeme garazu pa sam cekao neke bolje slike da komentarisem ;)
 
RE: Golf 4 1.8t radovi na body kitu 90str.

tablica ostaje samo ce ici iza mrezice, valjda drotovi nece praviti problem,
prednji kraj da bude kompletan, fali sredjivanje farova i maska bez znaka
ne kamei vec obicna resetka,,
felge su audi rs6, ne znam sta njima fali sem lakiranja u full silver
 
Super Moderator
RE: Golf 4 1.8t radovi na body kitu 90str.

Mozda bi bolje izgledale da su sive skroz.. Onako je tesko i prepoznati da su rs6. Ne fali njima nista odlicne su al mislim da bi mu sad stajale neke sa vise krakova
 
RE: Golf 4 1.8t radovi na body kitu 90str.

vjeruj da sam jedne nasao bas sa vise krakova, samo cekam nek ikes da ih kupim,,
u najgorem slucaju ostaju ove rs6ice samo cu ih restaurirati da budu nove ;)
 
Član
RE: Golf 4 1.8t radovi na body kitu 90str.

Postujem i pohvaljujem to sto radis sve svojim rukama.. Bit ce nesto od cetvorke kad se zavrsi..Samo napreduj druze :)) ;)
 
RE: Golf 4 1.8t radovi na body kitu 90str.

Nemam vremena da pregledam svih 99 stranica,ali mogu reći da si dobar posao uradio...;)
 
Član
RE: Golf 4 1.8t radovi na body kitu 90str.

Sad i na čeličnim bez alu felgi izgleda bolje nego prije :cool:;)

Nego znas li na kojoj strani u temi su ti slike kad si lakirao unutrasnjost:icon_question:
Da ne pregledavam redom stranice :D
 
Član
RE: Golf 4 1.8t radovi na body kitu 90str.

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
tablica ostaje samo ce ici iza mrezice, valjda drotovi nece praviti problem,
prednji kraj da bude kompletan, fali sredjivanje farova i maska bez znaka
ne kamei vec obicna resetka,,
felge su audi rs6, ne znam sta njima fali sem lakiranja u full silver

kod mene je prednja tablica iza mrezice na autu vec 4 godine i nikad niko me nije ni pito niti spomeno za tablicu od drotova a zaustavljaju me i previse :) tako da sto se tice toga nemas problema mogu ti i sliku poslati da vidis kako je kod mene
 
Član
RE: Golf 4 1.8t radovi na body kitu 90str.

ma stos e tice tablice naprijed nece te sigurno zezati nema gdje nisam iso i u drugu drzavu nisu mi nikad problem pravili ali jesu zato za zadnju jer sam je bio stavio na sajbu pa sam popusio 2 kazne zbog nje i na kraju sam je vratio gdje treba
 
Top