VW Golf mk3 "Joker" von Puki

VW Golf mk3 "Joker" von Puki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jeste da je gnojf, al nije los, dobar :cool: da slusa ;) jel idu neke blentavo sredene ispolirane do jaja felgice :D
 
Član
passat2003 je napisao(la):
Dobar golf nema sta da te dobro sluzi i uspijes u zacrtanim radovima ;)

ako Bog da ;)

Astra_zlo je napisao(la):
Druze nek je sa srecom i nek ta trojka bude za nijansu bolja od ostalih iz nase okoline

potrudicu se komso :icon_smile:

aleexis je napisao(la):
matori,znam ovaj auto sa skupova... nisi pogresio,nek je sa srecom,da se navozas ;)

slicna situacija kao sto si ti imao sa astrom, placeno skuplje ali je zato mnogo ocuvano auto ;)

Limpi je napisao(la):
jeste da je gnojf, al nije los, dobar :cool: da slusa ;) jel idu neke blentavo sredene ispolirane do jaja felgice :D

gnojfo ce da blista..samo polako ali temeljno :cool:
 
Član
evo, da malo osvjezim temu....

ubacena je muzika iz pezoa, bio na takmicenju u Gradisci i opalio sam 140,2 dB...

za prvi put taman ;)

DSC00107.jpg


DSC00108.jpg


a evo par fotografija sa tehnickog pregleda ............

DSC00084-1.jpg


DSC00085.jpg


DSC00086.jpg


DSC00087.jpg
 
Član
ee jesi ga usminko za tehnickog svaka ti cast a sto ovaj znak ne dernes u crno...prejak je golfac...;)
 
Član
soffa je napisao(la):
ee jesi ga usminko za tehnickog svaka ti cast a sto ovaj znak ne dernes u crno...prejak je golfac...;)

iskreno, nemam vremena od posla da radim bilo sta na autu, ali posle 15-og bice vecih radova ;)

drugo, ovakav je skoro svaki dan...samo je razlika ima li prasine na njemu ili ne :icon_smile:


NeverMind....ma samo neka roka :)
 
Član
prodato ozvucenje iz golfa..
znaci, GZ i Hifonics otisli u ruke drugom vlasniku...sada sam vise orjentisan na "styling" :D

danas su mi stigli FK podizaci haube, milina bez sipke :icon_smile:

IMG_3798-1.jpg


IMG_3799.jpg


IMG_3800.jpg


zatim se bacio na skidanje obrvica:D
jedna je skinuta bez problema a druga :icon_mad: morao sam je slomiti, a onda sam ostatak silikona skinuo skalpelom (bez ogrebotina fara) i nitro-razredjivacem ;)

IMG_3801.jpg


IMG_3806.jpg


IMG_3811.jpg


a da ne bih ostao bez "bass-a" u autu, narucio sam sebi i nesto fino za slusanje :D

DD 510b

dd510-_-350-watt-rms-4-ohm_30_1.jpg


Rockford Fosgate Punch 100.2

Punch1002002.jpg



to je za sada od mene, poceo sam da sredjujem OZ Vega..rastavljene su...odogovaraju im rubovi od BBS-a koji mi uskoro stizu u garazu :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top