VW Golf mk3 "Joker" von Puki

VW Golf mk3 "Joker" von Puki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da mu nabacim opremu bolju od cetvorkine :lol:

ovaj je golf za vikende i povremene izlete tokom sedmice a radna masina je i dalje pug :D

sto se tice spustanja ostaje ovako..samo sto ce druge felge..zatim cu da mu kompletiram sav elektro paket...fali klima i podizaci stakala...i slag na tortu ce biti sjedista sa grijacima...prekidaci i instalacija su ubaceni fabricki :icon_smile:
 
Član
bravo kume, samo naprijed, sredit ces ti to boli glava, siguran sam ja.. nego kad ce te felgice, vidio sam sta ide, samo kad ce to bit,aaaaa
 
Član
Odlično očuvan golf,samo mu ove lajsne oboji u boju auta i ja bih maknuo obrve i stavio OEM spojler na gepek..;)
Nek je sa srećom i puno pređenih kilometara...:icon_smile:
 
Član
auu puki unutrasnjost odlicna a ovo ne diraj crveno da te mozemo poznati...lijepa trica nek te sluzi dobro i sretno u radovima rokni mu jedno poliranje pa daj slika jos....:icon_smile:
 
Legend
ooo puki legendo , neka bude sa srecom golfers , izgleda jako dobar .... odlican ! sretno u planovima , posto si felgaš , tu ne smijes zaHebati ! :cool::cool:
 
Član
dobar je pravo...samo mu pukni u crno to, nije bas nesto crveno :D
A ni jedan joker nije isti po opremi, do cega je to ko ce znat :D
 
Član
hvala svima...kraljevi :cool::cool::cool:

sto se tice felgica..bice spremne za nekih mjesec i po dana..ne zurim, samo polako...sto se tice lajsne...jos se dvoumim sta da radim :D

spakovacu ja ovo da valja :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top