VW GOLF MK2..BY SOFFA

VW GOLF MK2..BY SOFFA

Član
Zelim fabriku pa tako i za osvjetljenje samo sto su ubacene smd diode i lijepo sija,e sad vase misljenje da li i prekidace da odradim zeleno ili bijelo...
IHpzlRt.jpg

jUfOE75.jpg

lSmyPoP.jpg

i na kraju las vegas...:)
NAZpWcc.jpg

i onda sam razmisljao o vw beta iz mk4 ali ne mogu nigdje da nadjem zeleno osvjetljenje kao na slici..
neu21.jpg

paa cuu sigurnoo uzeti alpha iz mk3 sa zelenim osvjetljenjem da to bude sve kao fabricki...
221272663_4_644x461_radio-vw-alpha-polo-golf-passat-oryginalny-kod-bdb-stan-motoryzacja.jpg
 
Član
mali update:stavio aero brisace naprijed i nazad ubacio c-box fisher iz mk3 ako bude cd taj cu ubaciti,plave prekidace mjenjam pa ubacujem bijelo ili zeleno..sledece sedmice ide zamjena amortizera i diskova prednjih i zamjena ulja i svih filtera.
Moze preporuka koje ulje sipate u golfa 2 dizel,znam da moze svasta al eto dobro bi dosla preporuka..
20151006_175159_Night-e2130c.jpg

20151008_151008-32b8b1.jpg

20151008_151217-ae5134.jpg

i naravno trebam promjeniti volan...:)
 
Član
Drug naspi ina delta sint 10w40 uzmi 5 litara I uljni filter I prst u uho sve te izadje oko 45, 50 maraka sa rukama
 
Član
Drug naspi ina delta sint 10w40 uzmi 5 litara I uljni filter I prst u uho sve te izadje oko 45, 50 maraka sa rukama
Hvala a mjenjam ja sam sebi kod jarana na dizalici sve filtere tako da sam to sve uzeo zracni ,uljni od goriva pa kad budem mjenjao amortizere i diskove to cu ujedno zavrsiti,gume zimske spremne sa felgama i dosta za zimu...:)
 
Član
Super onda najbolje je sam sebi zamijenit to se slazem,dobar ti je golf a sjedista nediraj extra su.pozz
 
Član
Sjedista su od trojke ali imam i njegova orginal sto cu vjerovatno vratiti samo vozacevo da sredim treba mi novi naslon a platno je uredu..
evo to je ta unutrasnjost nazalost tablu cu ivaditi popucala je od sunca...
85Golf5.jpg
 
Top