VW GOLF MK2..BY SOFFA

VW GOLF MK2..BY SOFFA

Član
eto da vam i ja prestavim svog ljubimca novi sam clan pa je neko trazio da i ja postavim svoju ljepoticu...rijec je o golfu 2 kojeg sam uzeo 2000godine i koji je 11 godina kod mene i mislim da sam prezadovoljan njime...i motorom i limarijom i potrosnjom...znaci fabricki je kod mene i mislim sad tek nesto raditi na njemu ali samo izgleda...rijec je o 1.6 dizelasu sa 4 brzine meni bar dovoljno jer volim uzivati u voznji a ne derati auta i motore...evo slika a ostale ce doci dok nadjem....:icon_smile:
dsc02599medium.jpg
 
Član
RE: golf mk2 el classico

evo dok nalazim slicice idemo znaci od najstarije koju imam pa sve do danas...:icon_smile:
dsc02593medium.jpg

moj ga stari cuva i dan danas jest da sam ja zakacio malo haubu kao sto se vidi...i da mi je ovaj branik promjeniti ali ovakvi sa lasnom da nadjem bio bi zahvalan na pomoci...;)

evo malo i unutrasnjosti dok se prao skinute presvlake i red dosao na sjedista da se vade jer je vozacevo puklo...:icon_cry:
dsc02603medium.jpg


dsc00577cg.jpg
 
Član
RE: golf mk2 el classico

Fin Golf, svidja mi se ova plava konzola i plavi sicevi, to probaj sve zadrzat :cool:
 
Član
RE: golf mk2 el classico

nazalost plava konzola napukla ko gumena ili kozna i uzeo sam plasticnu crnu ovu ne mogu popraviti od sunca ispucala a sjedista su zamjenjena od venta 97'..i nisam se pokajao kao u avionu je sad jer su podesiva po visini...ako bude ko prodavao konzolu plavu tu sam...:icon_smile:
 
Početnik
RE: golf mk2 el classico

Eeh , stajala je u garazi plava tabla-konzola(na sta mislis)? kao nova skinuli ja i stari sa stranca i plavi enterijer komplet (sjedista , tapacirunzi) sve. Ako je rodjak nije prod'o javim ti za cijenu ;)

Golf je prelijep samo daj brate jos koju slikicu!
 
RE: golf mk2 el classico

fin golfic....mjenjaj tu plastiku i pokusaj odrzat sto vise mozes nj djelova...;);)
 
Član
RE: golf mk2 el classico

bit ce onda super za konzolu da ovu ne stavljam evo 2 mjeseca pokusajem da ustanem rano da zamjenim kozolu ali crna plasticna mada bi ja nju malo predadio izukao liniju plavu da bude nijansa crno plavo...a slike dolaze evo jedna daleke 2009....:icon_smile:

06062010605medium.jpg


evo jedne da se zna da je garaziran samo jest mu velika garaza mogu dva stati ali kad se popije onda se ne sikiram kako cu uci...moje je samo da kocim..:123:
dsc01005medium.jpg
 
RE: golf mk2 el classico

di su slike novijeg datuma,, sličan golf je bio davno predstavljen, boki ga je predstavio ako se ne varam,, samo je benzinac bio...:cool:
 
Član
RE: golf mk2 el classico

im-mijo-g2 je napisao(la):
di su slike novijeg datuma,, sličan golf je bio davno predstavljen, boki ga je predstavio ako se ne varam,, samo je benzinac bio...:cool:

ovo je dizel a evo slika prija par dana..znaci nista puno mijenjato na njemu ali pocinjem sezonu ove godine jer ga je stari htio prodat tako da cu ja ja poceti preradjivati...:icon_smile:

slika1176copymedium.jpg

evo i novija slika prije par dana uvjek cist i nasmijan...:icon_smile:

slika1171medium.jpg

evo i novije slike...samo mi ovaj branik strado puko na jednoj strani i ova lajsna se odvojila i sad voda tu ulazi i stvara se korozija..pa ako ko ima ovakvi branik nek se javi...:icon_biggrin:
 
Član
RE: golf mk2 el classico

soffa je napisao(la):
ovo je dizel a evo slika prija par dana..znaci nista puno mijenjato na njemu ali pocinjem sezonu ove godine jer ga je stari htio prodat tako da cu ja ja poceti preradjivati...:icon_smile:


evo i novija slika prije par dana uvjek cist i nasmijan...:icon_smile:


evo i novije slike...samo mi ovaj branik strado puko na jednoj strani i ova lajsna se odvojila i sad voda tu ulazi i stvara se korozija..pa ako ko ima ovakvi branik nek se javi...:icon_biggrin:



lakse ti je zamjenuti lajsne, jer kako vidim karabolka ti je odlicna..
pozz
 
Član
RE: golf mk2 el classico

funky je napisao(la):
soffa je napisao(la):
ovo je dizel a evo slika prija par dana..znaci nista puno mijenjato na njemu ali pocinjem sezonu ove godine jer ga je stari htio prodat tako da cu ja ja poceti preradjivati...:icon_smile:


evo i novija slika prije par dana uvjek cist i nasmijan...:icon_smile:


evo i novije slike...samo mi ovaj branik strado puko na jednoj strani i ova lajsna se odvojila i sad voda tu ulazi i stvara se korozija..pa ako ko ima ovakvi branik nek se javi...:icon_biggrin:



lakse ti je zamjenuti lajsne, jer kako vidim karabolka ti je odlicna..
pozz




nazalost i nije odlicna puko joj nosac na jednoj strani a mrsko mi to busiti i praviti uzimam drugu ako ne sa lasnom onda bez i izvlacim linije na maski i branicima u crveno...mislio sam u plavo ali kad svi farbaju u crveno i ja cu...:icon_smile:
 
RE: golf mk2 el classico

aha,, trebao bi i novi branik i masku od novije linije,, po želji s 4 ili 2 fara, ne možeš fulati,, još ats cup i štopove :cool:
 
Član
RE: golf mk2 el classico

im-mijo-g2 je napisao(la):
aha,, trebao bi i novi branik i masku od novije linije,, po želji s 4 ili 2 fara, ne možeš fulati,, još ats cup i štopove :cool:

imam ja slicicu jednu u photoshopu kako bi trebo izgledat sad cu postaviti...:icon_smile:

28072011357copymedium.jpg

neki dan sam lijepio folije na prozore i nije lose ispalo sve po 30% radi policije...sad za sad ko da su bile na njemu...evo znaci orginal
28072011357copycopymedi.jpg

evo i PS malo...:icon_smile:
 
Član
RE: golf mk2 el classico

jucer na piku nadjo ove farove smoked orginal..za 50km...pa ne znam ako uzmem da li da ostavim svoje ove maglenke odn male ove farove ali da ih ofarbam sprejom u crno ili da kupim masku bez znaka i stavim ova dva....:icon_smile:
slika112222201109131644.jpg
 
Top