VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Svaka boja je lijepa na svoj nacin...100 zena 200 sisa...nego ti odluci sam za sebe...ipak je to tvoj ukus neces farbati auto u neku boju koja se svidja par ljudi s foruma a tebi ne...
Samo ovi auti sa slika su djela profesionalaca imaj na umu da ti ga ovako nece usjajiti niti jedan majstor u BiH
 
Član
Lava Grey po meni jedna od najboljih boja:cool:

picture.php


picture.php


ima 6 nijansi, uglavnom boja sex zivi:icon_biggrin:
 
MantaFan je napisao(la):
Tu se nebih slozio. Ima profesionalaca i u BiH.

Ima ali jesi li spreman dati novce za farbanje golfa 2 koji je daily car i stoji parkiran u javnoj garazi...i gledas svaki dan kad ce ti ga netko zagrebati....
http://farm6.staticflickr.com/5252/5541288285_bca947d0e8_b.jpg
I sta mislis koliko bi te doslo bojanje da dobijes ovo staklo:icon_exclaim:
 
Član
slazem se sa slaja-om , koju god da uzmes neka bude svijetla, a drecava crvena bi po meni bila pun pogodak, s crnim rallye farovima i bbsicama, sta vise traziti....
 
Član
trizex je napisao(la):
slazem se sa slaja-om , koju god da uzmes neka bude svijetla, a drecava crvena bi po meni bila pun pogodak, s crnim rallye farovima i bbsicama, sta vise traziti....

bas hocu da napisem crvena :cool:
 
Član
arminnn je napisao(la):
trizex je napisao(la):
slazem se sa slaja-om , koju god da uzmes neka bude svijetla, a drecava crvena bi po meni bila pun pogodak, s crnim rallye farovima i bbsicama, sta vise traziti....

bas hocu da napisem crvena :cool:

Ili kao sto kazu crvena, il' sto je vec bila na njemu ;) Uostalom sam vidi, sta ti se najvise svidi, vjerujem da nas neces razocarati u svakom slucaju :icon_smile:
 
Legend
Ma momak... ne mijenjaj boju... idi na istu nijansu, al malo otvoreniju ako znas na sa mislim... ;)
 
Član
:icon_eek:

Ovaj golf se preobrazio od kad' nisam pratio projekat... baš je dosta urađeno, svaka čast... ;)


Po meni F&I je dobar izbor, ne samo zbog boje, nego i zbog kulta koji ide s'njom ;) svako ko se iole razumije u G2 će prepoznati F&I na prvu...
 
Top