VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Legend
Frenkie-3B je napisao(la):
Ipak su dosli i lifteri neka puno bolje od one sipke sto je bila

malo je bilo problema oko upasivanja haube, ali dobro je ispalo na kraju.. :icon_smile:

takac je napisao(la):
Za majstora znam sve, onog trenutka kada si ga ostavio zovu javljaju da si vidjen hahahhaha

Nego jel to sve slozeno da cujem utiske sta si dobio, sta izgubio ?

Sto sa felgi skide baby blue ?

mislis za onog majstora u ilijasu ? :)
Dobar je posao napravio..
Sto se tice turbine, sasvim drugo auto, nisu to sad neke snage, aman zaman, ali je sve drukcije, od rada, ponasanja u voznji, ubrzanja, ne mogu da se naviknem nikako, ona velika turbina (ja je volim zvat krmaca :D) je bila poprilicno troma na niskim obrtajima dok je poslije fino puhala, sad je nekako obratno, ova puse fakticki sa 1500 ali konstantno, nema onog "udara"
Dig'o sam je na 1.1 bar, trecom zna uletit i na 1.3 ali ne forsiram ga, lagano da vidim kako ce se sve ponasati, dotezem selne, provjeravam vodu na turbini, ulje, wastegate pa dok se to sve malo "uhoda"..
Ugl mogu reci da auto dobro ide, solidno trosi, mirno radi, mozda je zbog 10w mozda zbog sta ja znam, ugl zadovoljan sam :))
Ova turbina nema lufta, ne izbacuje mi ulje na usis (filter) niti nesto pretjerano u cijevi, ali poprilicno zvizdi, pa mi je stalno suhva, bukvalno je na leru cujem, pa sad pratim to da vidim do cega je, nadam se da je to sasvim normalno, kao i kod ovih modernih auta..:lol:

plavo sa felgi sam skinuo zbog unutrasnjosti, ove sezone ce biti ovakve, onda se rastavljaju i full polish i nove gume, zadao sam se u druge sfere pa ne mogu sve da stignem ;)

Liga je napisao(la):
Samo naprijed... ;)

hvala brate
dokle si ti sa svojom masinom ?
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ajdeee, cekamo ga vise :))

Da da bas kod tog majstora =)

To mi je od havera rodjak, zan covjek svoj posao nema sta, ja sam trebao svog dole vozit da se VR upakuje, medjutim ode duja u druge ruke :icon_cry::icon_cry:

Haj drago mi je da si zadovoljan uradjenim, nista slijedeca faza kako da upakujes dvije, jednu malu za niske i jednu veliku trubicu za visoke obrataje. Taman da pratis trend golfa sedmice 2.0 TDI bi-turbo =)
 
Član
mashala Keno :icon_biggrin:

samo mi nije jasno kako ova tema za komentare ima 5 zvijezdica, a sam projekat 4 :icon_mad:
 
Član
Je l' imas neki kontroler za pritisak turba ili si samo odvrnuo sraf?
Mnogo je 1.3 za tu glavu...

Inace auto babaroga, mada sam ti to vec rekao sto puta :D ;)
 
Legend
takac je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
ajdeee, cekamo ga vise :))

Da da bas kod tog majstora =)

To mi je od havera rodjak, zan covjek svoj posao nema sta, ja sam trebao svog dole vozit da se VR upakuje, medjutim ode duja u druge ruke :icon_cry::icon_cry:

Haj drago mi je da si zadovoljan uradjenim, nista slijedeca faza kako da upakujes dvije, jednu malu za niske i jednu veliku trubicu za visoke obrataje. Taman da pratis trend golfa sedmice 2.0 TDI bi-turbo =)
hahaha eh super, legenda je covjek fkt..
ma zadovoljan sam, juce i prekuce sam stalno nesto sarafao, te spadne crijevo, te ovo, te ono ugl sad za sad je pouzdano sve :)
smanjio sam pritisak na 1 bar, mislim da je to optimalno jer mi je bilo suhveli sto se turbina onoliko cuje pri vecim obrtajima, pa da se ne igram sa tim.. napravit cu belaj :)

poslije ovog ide farbanje aBd.. do tad sipat, vozit, utezat :)


Carbon je napisao(la):
mashala Keno :icon_biggrin:

samo mi nije jasno kako ova tema za komentare ima 5 zvijezdica, a sam projekat 4 :icon_mad:

:icon_smile:

ma i ne gledam zvjezdice vjeruj mi :)

GreenDevil je napisao(la):
kad sam ja tebi govorio da uzmes K14 turbo :lol:
sad jede brdo :D

fakat koja razlika..
:icon_smile:
 
Legend
Madison je napisao(la):
Je l' imas neki kontroler za pritisak turba ili si samo odvrnuo sraf?
Mnogo je 1.3 za tu glavu...

Inace auto babaroga, mada sam ti to vec rekao sto puta :D ;)

kontroler nije jos dosao, stoga sam ga spustio na 1 bar, to je neka safe varijanta gdje nece doci do pucanja bilo cega :))
hvala druze :icon_smile:

trizex je napisao(la):
bas si sexy slozio prostor pod haubom, extra izgleda sve ;)

ah dok je dizel, sakrivat cemo plastikama :p
 
Član
Ja bi u ovu R plavu.
Ove sve ostale su manje vise klasicne, a kod tebe na golfu nista vise nije klasicno, pa nek ni boja ne bude :cool:
 
Član
eo da ti malo pomognem ima ovdje boja na bacanje :D

http://www.volksforum.com/forum/printthread.php?t=45581

a ja bi farbao u fire and ice il neku tamniju sivu...a ima jedan golf u smeđoj boji ako nadjem sliku postavit cu isto bolesna boja :)
 
Legend
ova mi se svidja :)
H345RSX.jpg
 
Top