VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Legend
kavaz je napisao(la):
eh sad je to prava stvar, sve na svom mjestu, jos aBd kad mu boju sredis kad finansije dozvole bice perfekcija prava
;)

nego kakva je ovo srednja konzola, za 3. s amera ili je nesto aftermarket, ne mogu da skontam al fino izgleda

hvala, ma upravo kad se mogne :)
jeste amerikanac vento ;)
 
Legend
Hvala momci :)
Pojasevi su standardni, stim da imaju H scroth pojasevi unutra..
Sto se klime tice, tesko jer mi ne odgovara svakako, kisem od nje u svakom autu, tako da je i el.siber dovoljan :D
 
sad je sve u pravom vinklu :icon_biggrin:

perfektno je :cool: corrado front je bio dobar ali ovo je daleko bolje tvornica majka :icon_biggrin:
 
.nOKe je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
odlicno :cool:


samo ovaj materijal, tj dezen (crveni i onaj sivkasti) ce biti sada cesci nego carbon folija... upravo saznao, eno u fisu dobili ne rolnu, kontejere hahaha imaju carape, papuce 1km, presvlake 30km, podmetaci, ma sve :icon_eek: ... sve ovaj dezen, crveni gti i onaj jacky gtd, potpuno isti materijal, debljina., nazad one oznade i to... ja se isfurao, dodje mi da pocupam svoje :icon_rolleyes: svako drugo auto ce ovo imat heh

ma jbg, ovaj kvalitet nije sigurno, dezen mozda je :)
presvlake na ova sjedista je nemoguce uradit, stoga opet..

a sa druge strane ne gledam druga auta, ne mozes nikad biti toliko unikatan, koiko ima plagijatora :)



golf_2_1.3 je napisao(la):
druze golf ti je stvrano mjera, nekad sam davno od tebe cini mi se kupio svjetla, hehe,a tvoj golf mi je odavno na pozadini od racunara..

moguce druze, ne sjecam se srtvarno :) nadam se da su te dobro sluzila..
;);)


¸

jesu jesu, kristalni farovi bili sa angel eyes...
 

IGY

Član
.nOKe je napisao(la):
Hvala momci :)
Pojasevi su standardni, stim da imaju H scroth pojasevi unutra..
Sto se klime tice, tesko jer mi ne odgovara svakako, kisem od nje u svakom autu, tako da je i el.siber dovoljan :D


jesi ramisljao da stavis blow off :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Legend
Hvala momci na pozitivnim komentarima :)
2Igy hahahaha, kis kis :p
2sub3r nokke vozi auto ovih dana, ja cekam da mi vrate vozacku dusmani :icon_evil:
 
Član
svaka cast nOKe na ovim radovima,golf je stvarno sila...I sa starim frontom je bio dobar ali sad jos bolji...:cool:
 
Član
Sad je perfekcione, svaka cast druze, moze se reci da imas jednog jeb... lijepog golfa, svaki fening se vidi na njemu ;)
 
Član
dobar stvarno sto jest, jest. sveukupni dojam 5+. mozda jos eventualno da je jaca masina onda bi bas bio za*eban ;)
 
Top