VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

pratpostavljao sam ali ja nebi sjekao ovu majsku NIKAD, jedina mozda glupa ideja moguce ostvariva da ti plasticar izlije
drugu s malim prepravkama :icon_question:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

mah... da je orginalna pa ajd, al ovako mattig, nema neku vrijednost :icon_smile:
vidjet cemo koliko bude trebalo, mislim da nece trebati nikako, al et :icon_smile:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

da hoces uskoro postaviti da vidimo jel to to ili fula totalna jer sam gledao po netu na nekim dobro izgleda a na drugim fuj!
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ne smijem ni da stavim, pa zato :D
samo dok skontam sta cu sa ICom, pa cu onda stavit :icon_smile:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

odlicno si ih odradio druze , samo naprijed , jedva cekam da to vidim namontirano na golf-a ;)
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

dzabe farovi od Corrada i maska od Rally-a kad se vuce po putu ko prebijena macka :lol::lol::lol:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ma dovoljno je ovo, vjeruj mi :)
nadam se da masku necu morat rezati, ako bude moralo, bit ce :icon_cry:

enesss je napisao(la):
odlicno si ih odradio druze , samo naprijed , jedva cekam da to vidim namontirano na golf-a ;)

hvala druze
nadam se da ce biti do kraja sedmice (ako ne odem na more, bit ce na autu) :icon_smile:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

bas se nadam da ce ispasti kako treba, ustvari siguran sam da ces ti to upasovati da valja:cool::cool:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Nisi trebao bojati sjenila...nema veze sto su bila losa kad svakako stavljas lece...onako je puno lijepse a i vise izgleda kao original...masku malo odrezi ako zaj. ima jedna u mene:icon_smile:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Koliko si platio one zelene opruge i nove amontizere? :)
Fin golfic nemam rijeci!
 
Top