VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

jel ono enessova koza tamo :cool:
nemas pojma koliko mi se vec svidja, sjedista su dobra
felge prejake sve za 10 ;)
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

jao sicevi su mrak,a za kecmana da i ne govorim vec sada u ovom stanju je brutalan,jedva cekam nove slike novih radova,stvarno nemam rijeci sve extra do sada,puno srece u daljim radovima,ah ja hoceli golfers biti na prodaju:icon_question:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Svaka cast na ulozenom trudu, slike nam govore sve, sve pohvale i sreca u daljem radu ;)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Frenkie-3B je napisao(la):
jao sicevi su mrak,a za kecmana da i ne govorim vec sada u ovom stanju je brutalan,jedva cekam nove slike novih radova,stvarno nemam rijeci sve extra do sada,puno srece u daljim radovima,ah ja hoceli golfers biti na prodaju:icon_question:

hehehe mozda za 10 god.,a vjerovatno ni tada
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

felge legle fantasticno...da ga ostavis ovako i bez farbanja bio bi pojava,ako izaberes onu tamnu crvenu kao na slikama sto si predlagao bice DRAMA :cool:
svaka cast i tebi i majstoru sto radi ;)
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

LM_Hit je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
jao sicevi su mrak,a za kecmana da i ne govorim vec sada u ovom stanju je brutalan,jedva cekam nove slike novih radova,stvarno nemam rijeci sve extra do sada,puno srece u daljim radovima,ah ja hoceli golfers biti na prodaju:icon_question:

hehehe mozda za 10 god.,a vjerovatno ni tada

steta :icon_cry:
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Zanima me koji ce bolje da ispadne Salkanov kecman vr6 il ovaj :)
Obadva ce izgleda biti woww..
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

bemti...pa ovooo :icon_eek: nije vise tvoj kecman:D

felge bez rjeci ,ostavljaju,da su 15ke,nasao bi ga ujutro na klocevima:icon_twisted::lol:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

@ Golf 1 TDI: uuuu sva sreca da su 14ke, al znas sta ima onih kojima pasu i 14ke :icon_eek:

@ kasim1: bice mi zadovoljstvo
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Sjedista svaka cast uradjena su sa stilom samo tako, nek vala nije standard, respekt ogroman za sjedista
 
Top