VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

RE: VW Golf mk1 by Jusin

LM_Hit je napisao(la):
@ Golf 1 TDI: uuuu sva sreca da su 14ke, al znas sta ima onih kojima pasu i 14ke :icon_eek:

:lol::lol: ima i to svoje:icon_twisted:
imal nastavka,zeljno iscekujem,znas da mi je mk1 u srcu..kad god nabacis sliku,ja ko djete kad mu das slatkis...:D
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Radi se auto svaki dan pomalo, ima slika samo sto su sa onoga istog mjesta, pa mi ti djeluje monotono, reko da ne pretrpavam.... a stavicu ja promjene :icon_smile:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Daj malo se angažujte, pa ovo završite
Nemogu da dočekam da ga vidim završenog
;););););)
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Ja sam danas navracao kod Jusinog maksuz da vidim golfa bas presporo idu radovi :icon_question::icon_question: Kad ce lakiranje??
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Svaka cast,ovi branici su extra,izgledace to super kad se zavrsi.Sretno u radovima. :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

polako ali kako treba, samo vi radite svoj posao, po do sada uradjenom se vidi da to ide kako treba, nema zurbe, jednom se radi ovakav posao:cool::cool::cool:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

slazem se a Arminom, ja sam redovno kod njega i radi se svaki dan. Hoce on da sve bude pesprijekorno, a i ja naravno.... a ima covjek i drugih musterija, mora zaradjivati pare ;)

sve u svemu ja sam prezadovoljan sa kvalitetom i nacinom izrade sto je u ovome trenutku najbitnije... a farbanje dolazi nakon gitanja, filera, mozda i probne boje :icon_smile::icon_smile: malo ironije i sale za kraj :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

nemas ti razloga da zuris nesto, ako zelis kvalitet onda ces radit kako treba, bez gledanja na vrijeme izvrsenja radova, samo nek se radi kvalitetno, duze ce trajat
star je to auto, njemu je priprema sve, ako se dobro ne pripremi bacio si pare
a kolko vidim ovdje se bas temeljno radi na pripremi, tako da ti niko nista ne moze reci po tom pitanju, bit ce ovo odlicno sigurno:icon_smile:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Ika :cool: :cool: :cool:
Ne sumnjam da enes dobro polira ali srecko je to doktorirao :icon_biggrin:
Samo polako i bice prelep pa posle :123:
 
Top