VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

:cool: odlicno
enese ti nas malo cesce obavjestavaj posto vlasnik izgleda nema namjeru :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

opa, svaki put sve se vise primjeti napredak, ide to fino, nadam se uskoro zavrsetku radova, bit ce odlicno, svidja mi se uska stopa:cool::cool::cool:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

ArminM je napisao(la):
opa, svaki put sve se vise primjeti napredak, ide to fino, nadam se uskoro zavrsetku radova, bit ce odlicno, svidja mi se uska stopa:cool::cool::cool:

heheh hvala... i ja se nadam zavrsetku, ali mi nekako izgleda sve dalje.....:cool:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

radova ima, u to nema sumnje, ali napredujete, to je ocigledno,stvarno dobro napredujete
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

slazem se, bitno je da je zavrseno sa varenjem, sad je na redu zastita odozdo i treba sve dijelove vratiti nazad da opet bude na tockovima, nakon toga bi trebalo ici brze sa radovima..
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

mene je najvise brinulo ovo sto si vec sredio, zatvaranje lajsni i ovi radovi ovo zadnjeg veznog lima, znam kad to rijesis da je sve jednostavnije. Sad kad napravis zastitu odozdo produzit ces mu vijek trajanja, sigurniji si, a to se svakako jednom radi. Vjerujem da ce golfonja uskoro na farbanje, a onda ti ostane da se pozabavis sa unutrasnjoscu i slaganja vanjskog izgleda auta, u sta nimalo ne sumnjam.
Jel pala odluka oko boje, ide ona koju si predstavio vec:icon_confused:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

doce sve u svoje vrijeme... a sto se tice boje 95% ide ona boja, a onih 5% je aktivno do farbanja, nikad se ne zna sta ce naletiti :cool: :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Nisi mu trebo zatvarat ove falceve gdje su lajsne isle. Nisu bas najljepsi kecevi tako, a i rijetko to ko uradi da lici na nesto.
 

LSD

Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

jbt pa svaki strada na istim mjestima.....glavne tacke :D
dobro vi ovo napredujete
 
Top