VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

radovi su bili malo stavljeni u drugi plan zbog ostalih obaveza, ali evo sad je lijepo vrijeme pa ce ici sve brze i bolje. sicevi i prednji tapacirung odvezeni na presvlacenje, tako da sve bude gotovo otprilike u isto vrijeme..

veceras postavljam neke slike danasnjeg rada
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

raj za oci u ovo tesko vrijeme...barem nesto se iscekuje sa znatizeljom...nek je sa srecom...kapa do poda :D :lol::lol:
 
Početnik
RE: VW Golf mk1 by Jusin

svaka cast,kako ce ovo da ispadne super jer bas se vidi da se radi detaljno,svaka cast samo naprijed
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

dovoljno je da kazem da se odlicno radi :cool: bit ce to jedan poseban kec ;) jedva cekam da se zavrsi
svaka cast :icon_biggrin:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

ovo komentarisu samo ovi iz mog grada, ***** ih mrske:D
fino se ovo radi, svidja mi se
koliko se kvalitetno moze odradit ovo zatvaranje lajsne, ja sam to htio na svom golfu,ali mi nekako dubok kanal,pa se nisam usudio
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Ew da vidiš da mi nije mrsko, komentariso bi ja, al se ja slabo razumijem u ovo,hehee
ma extra će to ispasti
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

ArminM je napisao(la):
ovo komentarisu samo ovi iz mog grada, je*em ih mrske:D
fino se ovo radi, svidja mi se
koliko se kvalitetno moze odradit ovo zatvaranje lajsne, ja sam to htio na svom golfu,ali mi nekako dubok kanal,pa se nisam usudio

radio je on to vec na par keceva i bude izdrzljivo :icon_biggrin: valjda hehe

hvala na podrsci nadam se da ce biti onako kako sam zamislio, mada u to ne sumnjam, al eto :icon_smile:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

LM_Hit je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ovo komentarisu samo ovi iz mog grada, je*em ih mrske:D
fino se ovo radi, svidja mi se
koliko se kvalitetno moze odradit ovo zatvaranje lajsne, ja sam to htio na svom golfu,ali mi nekako dubok kanal,pa se nisam usudio

radio je on to vec na par keceva i bude izdrzljivo :icon_biggrin: valjda hehe

hvala na podrsci nadam se da ce biti onako kako sam zamislio, a u to nimalo ne sumnjam

ja sam bas htio sebi i bio sam skeptican oko toga,reko puknut ce kit jbg, pa sam onda razmisljao da zavarim plocice u kanal,al zurilo mi se i jbg onda.
drago mi je sto si ovo odradio ovako,bit ce drugacije,ali dobro pravo
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

armine ovaj fiber kad se stvrdne jaci je 10 puta od ovih drugih kitova;)
dobra ideja za zatvaranje ovih udubljenja, hoces li obrve izvlaciti ili ostaju fabricke
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

@ ArminM: Varenje ne bi bilo dobra opcija, jer bi se onda deformisao lim na vratima od varenja i ne bi se to lako ponovo poravnalo. mislim da je ovo ok sto se tice cvrstoce. ja sam se jedino dvoumio zbog izgleda, ali na kraju sam vidio da je i izgled mocan, a lajsne tanke kromirane je tesko naci...

@ bucky_mb@yahoo: obrve su sad poravnate, nemaju vise onaj tvornicki falc, to znaci da su samim tim vec otprilike jedan cm vani i dozvoljavaju da se auto spusti koliko treba, a nisu previse vani da auto bude "klempavo" :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

jbg ja sam imao varenje samo kao opciju,to se nisam ni sa kim konsultovao,doslo je samo kao ideja
da sam tada imao ovaj kit sigurno bi i ja ukinuo lajsne, mislim nisam ih ni vratio na auto,ali je ostao kanal
bit ce ovo odlicno
ne znam jesam li propustio u nekom postu, pratim od pocetka,ali se ne sjecam da je bilo govora u koju boju ce ici kecina
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Odlična boja i odlično ide uz ove stopke ;) Jedva čekam da vidim kad bude završen proekat ;)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

nije uopste losa boja, meni se fkt dopada
mislim da ce biti odlicno. Ja znam da sam citao sve od pocetka,reko nije valjda da sam zaboravio koja je boja u pitanju:icon_biggrin:
 
Top