VW-CC by Frenkie ( zute folije na maglenkama)

VW-CC by Frenkie ( zute folije na maglenkama)

Član
RE: VW-CC by Frenkie (namontirane ljetne felgice)

ojj gdje ces ga dole baa..ovo ti je luksuz a nasao sam poslije cipovanja ,oze branici od R verzije ili masku bez znaka.....aa evo ti do zemlje skroz meni se ne svidja jer nije moj stil...ostalo je dobro.....:icon_smile:
scaled.php
 
Član
RE: VW-CC by Frenkie (namontirane ljetne felgice)

Frenkie-3B je napisao(la):
r-tdi72 je napisao(la):
auto ti je super;)
daj malo to na zemlju;)b ice jos bolji:icon_smile:

Hvala,ali u zemlju ovaj auto ne ide ostaje ovakav kakav je

Ma ništa ne dirati. To je to... Nije ovo za čuninga, barem po mom ukusu. Najljepši je fabrički sa dobrim felgama :icon_biggrin:
 
RE: VW-CC by Frenkie (namontirane ljetne felgice)

Ice i s vremenom i r lip naprijed,a u skoroj buducnosti jos neki sitnis iz kuce R,sve polahko i sa stilom
 
Član
RE: VW-CC by Frenkie (namontirane ljetne felgice)

izgleta kao jeep ali to je stvar ukusa rokni mu 40mm H&R i to nije preterano ali decentno

druze od koje firme stavljas chiptuning?
 
RE: VW-CC by Frenkie (namontirane ljetne felgice)

r-tdi72 je napisao(la):
izgleta kao jeep ali to je stvar ukusa rokni mu 40mm H&R i to nije preterano ali decentno

druze od koje firme stavljas chiptuning?



Drug moj daleko je ovo od jeep-a,ima i gorih,ipak imam fabricki sportski ovjes al hajde nek ti bude,chip ce ici od SPORTEC-a
 
Član
RE: VW-CC by Frenkie (namontirane ljetne felgice)

drug moj kao sto rekoh stvar ukusa!ali auto ti je do jaja;)

koju stufu 170 ili 190 ps
 
RE: VW-CC by Frenkie (namontirane ljetne felgice)

r-tdi72 je napisao(la):
drug moj kao sto rekoh stvar ukusa!ali auto ti je do jaja;)

koju stufu 170 ili 190 ps



To cemo jos vidjet kad budem kod Sporteca bio sta je bolje i optimalnije za ovu chuku;)
 
Član
RE: VW-CC by Frenkie (namontirane ljetne felgice)

felge su legle predobro, i nije uopce visok sasvim pristojno, ima nisku siluetu tako da izgleda nize nego sto jeste osim ako ne gledas na blatobrane samo ;)

lagano cip, spustanje (gewindama) nebi opruge na novo auto, i od R poneka sitnica i to je to...limuzinu ne treba dzidzati puno :icon_biggrin:
 
RE: VW-CC by Frenkie (namontirane ljetne felgice)

AnDel je napisao(la):
felge su legle predobro, i nije uopce visok sasvim pristojno, ima nisku siluetu tako da izgleda nize nego sto jeste osim ako ne gledas na blatobrane samo ;)

lagano cip, spustanje (gewindama) nebi opruge na novo auto, i od R poneka sitnica i to je to...limuzinu ne treba dzidzati puno :icon_biggrin:

Hvala drug,mislim kad dodje naprijed r-lip na karambolku da nece djelovati visoko,sve u svoje vrijeme,ko zna mozda mu kad i airride puknem sve je moguce
:123:
 
Član
RE: VW-CC by Frenkie (namontirane ljetne felgice)

drug sta bi mu jos dobro cucalo crni retrovizori ili carbon ;)i na to sve jos crni krov:icon_smile:
 
Član
RE: VW-CC by Frenkie (namontirane ljetne felgice)

r-tdi72 je napisao(la):
drug sta bi mu jos dobro cucalo crni retrovizori ili carbon ;)i na to sve jos crni krov:icon_smile:

ja mislim da bi to bio totalni promasaj, moje licno misljenje
 
Član
RE: VW-CC by Frenkie (namontirane ljetne felgice)

krov samo u crno i to matt crnom folijom carbon na njemu izgleda jeftino...:icon_smile::icon_smile:
 
RE: VW-CC by Frenkie (namontirane ljetne felgice)

Ljudi krov ostaje u silver farbi kakav crni mat kakav karbon,ovakav je naj naj zar ne
 
Top